Wpis z mikrobloga

Łooo cię panie, zrobiłem sobie 1-godzinny wyścig z botami na torze Brands Hatch, co tam się działo to nie do opisania po prostu (ʘʘ) AI w #assettocorsacompetizione jest lata świetlne przed innymi tytułami
Z tym czerwonym Ferrari w barwach Italii na przykład miałem zajebistą walkę o pozycję przez jakieś 30 minut non stop ()

trochę też #simracing w sumie, ale nie do końca bo na padzie jeżdżone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
D.....s - Łooo cię panie, zrobiłem sobie 1-godzinny wyścig z botami na torze Brands H...

źródło: Zrzut ekranu (3)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
AI w #assettocorsacompetizione jest lata świetlne przed innymi tytułami


@DROP_TABLE_Usernames: No sorry ale AI w iRacing jest znacznie lepsze niż w ACC. AI w iRce potrafi być agresywne, ostrożne, wolne, szybkie, popełniać błędy, ryzykować, potrafi zamykać cię w zakręcie lub walczyć o pozycje na wejściu w zakręt zabawiając się z tobą w grę kto ma większe jaja i kto rozpocznie hamowanie później. Każdy z kierowców AI ma swoje skłonności. Każdy kierowca
  • Odpowiedz
@nappy: zgodzę się że AMS2 ma lepsze AI od ACC, ale w iR'ce AI to jest top, a w dodatku co chwilę jest poprawiane i z patcha na patch coraz lepsze. Właściwie to nie ma innej gry do której AI z iRacingu można by było porównać.
  • Odpowiedz