Wpis z mikrobloga

#mgpgarage #afera #budda #famemma

Pisałem rok temu, że każdy w Gliwicach zna typa z przekrętów.
Wszystko zaczęło się od wywiadu " Duży w Maluchu " który został usunięty.
Wtedy ludzie sami się zorientowali jak można kupić sobie nowe lambo z leasingiem na 30tys zł miesięcznie prowadząc tylko myjnie...
Ile aut musiałby umyć, żeby zrobić taki obrót na samej myjni? To jest niemożliwe i wtedy wyszło, że robi na boku przekręty
Zanaro - #mgpgarage #afera #budda #famemma

Pisałem rok temu, że każdy w Gliwicach zn...

źródło: SHOTT

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Zanaro: w czasach gdy połowa tagu mówiła na chleb pep gościu #!$%@?ł ludzi na zaliczki i ogólnie całe kwoty za zestawy airride. Znany na różnych forach tuningowych grupy vag i inne w sumie też
  • Odpowiedz
@Zanaro: Dobra to teraz wytłumacz mi jak taki budda po pracy na zmywaku i callcenter zakłada sobie wypożyczalnie aut w wieku 20 lat dostając leasing bez historii kredytowej, a pare lat później kupuje sobie jak gdyby nigdy nic Koenigsegga Jesko Absolut za bagatela 14 milionów. Tak wiem loterie itp. Ale jak do chu*ja ciężkiego można dojść w tak krótkim czasie i w tak młodym wieku beż żadnego backgroundu do takich pieniędzy
  • Odpowiedz
@Zakolencjusz: Może Bartuś na starcie kanału buddy kilka fur nie posłał do Francji tylko do Kamilka? zrobił sobie content a potem jak kasa spływała to zaczał robic loterie i tadam
  • Odpowiedz
@Uczaj: Łuczaj słuchaj on w pierwszym filmie na swoim kanale ładował się do białej ferrarki w różowym polo. To raczej nie są gutsa bartusia, raczej starego pruszkowskiego bambaryły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz