Wpis z mikrobloga

  • 25
@Rybak28 W wojsku ruskiego robactwa, najbardziej podoba mi się pancerz reaktywny wozów bojowych, złożony z biednej #!$%@? piechoty xD Amerykańskiej armii, to ruscy mogliby najwyżej wyczyścić buty, ale najpiej trzeba mieć pojęcie, co to w ogóle są buty i czyszczenie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1 dobrze, że to strona że śmiesznymi obrazkami, bo bym pomyślał, że ktoś tak uważa naprawdę. Rozwalają mnie ci idioci, którzy wiedzą jaka armia ma ile sprzętu, jaką technologie i kto gdzie produkuje amunicje, nawet jeśli te dane są tajne.
  • Odpowiedz
@Vistu: Troszke tylko, imo. Rosjanie musza nadrobic braki w wywiadzie co gdzie jest kiedy i jak tam trafic dobrze. Sam sprzet Rosja ma bardzo dobry i w przyzwoitej liczbie oraz takie niezachowawcze podejscie do wojny. Ale ta technika do namierzania i celowania daje oczywiscie bardzo duzo. Heh, jakby kacapia na koniach ruszyla na front, to ciekawe, co Rybka28 by za fikolki strzelal.
  • Odpowiedz
Rozwalają mnie ci idioci, którzy wiedzą jaka armia ma ile sprzętu, jaką technologie i kto gdzie produkuje amunicje, nawet jeśli te dane są tajne.


@mmmzzz: nie są tajne xD na Wikipedii możesz sobie sprawdzić która armia ma ile sprzętu xD
  • Odpowiedz
@wladdan: W polskim wojsku nie ma współczesnej ruskiej techniki.


@Rybak28: "ruska technika" to oksymoron, poza tym śmierdzi od ciebie przepoconym onucem, bo Polak napisałby "technologia", a nie "technika".
  • Odpowiedz
@Czarnoskory_Wyborca_Konfederacji1

Beka z typa, ale to trochę pokazuje upadek prestiżu Europy. Ludzie serio myślą, że wszystko teraz produkuje się w USA lub Chinach. Z europejskich marek najbardziej rzuca się motoryzacja i dobra luksusowe. Nie pomaga w tym myśl, że każdego dnia słyszymy, że duża europejska firma przenosi się do Azji. Jakbym rozumiał myślenie gościa, ale z tymi atomówkami mógł sobie darować bo to koronny argument Rosji, że mają superatomówki, a zgniły Zachód
  • Odpowiedz