Wpis z mikrobloga

O co chodzi z tym promowaniem patologii ? W ciągu 15 minut wywiadu można się dowiedzieć :
1. W śląsku wrocław to byli sami Panowie piłkarze - to że w sumie nic nie osiągneli to inna sprawa
2. Trener boi się zawodników i to oni wszystko ustalają. Po co płacić dla trenera jak to figurant ?
3. Na młodych piłkarzy patrzy się przez pryzmat czym jeżdżą lub co posiadają
4. "Starszyzna" może cię nie lubić więc nie licz na pomoc w rozwoju

A to tylko 15 minut filmu. Jak w tym kraju ma być dobrze z młodzieżą skoro tacy ludzie są stawiani za wzory i rozdają karty w szatniach ? Jedyni co się wybiją to Ci co trenują w zagranicznych klubach i są daleko od tej patologii. Jeśli Tomasz H. na jednym treningu powiedział dla młodzika który go okiwał, że jak jeszcze raz to zrobi to mu nogi połamie zamiast pochwalić go za fajne zagranie to lepiej zaorajmy tą ligę i leśnych dziadków bo tutaj nie ma ŻADNYCH widoków na przyszłość.

I to pal licho tylko ten wywiad. Ale jak słuchasz tych "mędrców" typu Hajto, Żewłakow, Mączyński, Kosecki, Gikiewicz etc etc którzy są pompowani w mediach tylko dlatego, że są czyimiś kumplami (bo np Mączyński czy Gikiewicz to poważny futbol widzieli tylko w TV) i opowiadanie ich super śmiesznych anegdotek to człowiek się za głowę łapie. Oni się nadają tylko do tych pato walk a nie do uczenia przyszłych pokoleń czym jest piłka nożna.

#mecz #cwiakala #kanalsportowy #kanalzero #bekazpodludzi
Okatarinabellaczikcziks - O co chodzi z tym promowaniem patologii ? W ciągu 15 minut ...
  • 13
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: Pamiętaj że on głównie mówi o latach ubiegłych nie czasach teraźniejszych. A piłkarz to też przede wszystkim człowiek. A ludzie są różni wszędzie. Nie będę podawał nazw klubów ale przerobiłem już łebków którzy na poziomie 3ligi (!!) biorą furę w leasing bo mają dobre kontrakty a i takich którzy skromnie powoli pną się do góry nie mówiąc ani słowa. I tak samo z leśnymi dziadami. Jeden Ci pomoże jak zobaczy
  • Odpowiedz
@Squanto:

Pamiętaj że on głównie mówi o latach ubiegłych nie czasach teraźniejszych


Gwarantuje Ci, że za 10 lat usłyszysz to samo od obecnych kopaczy eklapy

A piłkarz to też przede wszystkim człowiek. A ludzie są różni wszędzie


Pełna zgoda. Ale ile słyszałeś o wzorach piłkarskich na polskich boiskach a ile o patologicznych przejawach gnojenia i chlania ?

przerobiłem już łebków którzy na poziomie 3ligi (!!) biorą furę w leasing bo mają
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: W ostatnim tekście który zacytowałeś bardziej chodziło mi o to że taki grajek właśnie nie jest gotowy mentalnie na coś wyżej.A nie o zazdrość że ktoś ma to niech Sobie jeździ bo nic mi do tego😉. Przecież Taki Hajto czy Gikiewicz też byli kiedyś młodzi nie?😏
Dobrym przykładem takiej „kariery” jest Mikita który to zapowiadał się bardzo dobrze ale przez swoje zachowania i ego nie poleciał zbyt daleko.
  • Odpowiedz
Gwarantuje Ci, że za 10 lat usłyszysz to samo od obecnych kopaczy eklapy


@Okatarinabellaczikcziks: Nie. Naprawdę sporo się pozmieniało, Bartek Pawłowski na spotkaniach z kibicami mówił, że jak porównuje okres jak on wchodził jako młody do Widzewa to teraz jest inny świat. Jak oglądam regularnie filmiki widzewskiej TV, coś tam też słyszę od różnych ludzi to młodzi naprawdę są teraz fajnie traktowanie i wspierani przez starszyznę (wiadomo, nie przez wszystkich)
  • Odpowiedz
Ale ile słyszałeś o wzorach piłkarskich na polskich boiskach a ile o patologicznych przejawach gnojenia i chlania ?


@Okatarinabellaczikcziks: No ile? Ale tak konkretnie

Jeśli gość czuje się lepiej bo jeździ mercem, wraca po treningu do 100m apartamentu w centrum i ma złote buty to **uj to kogo powinno obchodzić skoro a) zarabia te pieniądze b) przez to ma lepszą psychikę co pozwala pokazać mu się lepiej na boisku.


Aż ręce
  • Odpowiedz
@czlapka: Chętnie zobaczyłbym wywiad w którym ktoś opowiada o pomysłach na trening albo jak został z młodzikiem i trenowali karniaczki. Taki powinien być przekaz a nie to #!$%@? co wyżej.

@slawek887

No ile? Ale tak konkretnie


Wejdź w statystyki badań z dupy to się dowiesz.

Aż ręce opadają od tego januszostwa, jakie tworzysz.


Ja uprawiam januszostwo bo nie obchodzi mnie januszostwo "A SĄSIAD MA A JA TEŻ MAM ALE WIĘCEJ" ??
  • Odpowiedz
Wejdź w statystyki badań z dupy to się dowiesz.


@Okatarinabellaczikcziks: Tak żem czuł, że nie masz absolutnie niczego na poparcie tego #!$%@?

Ja uprawiam januszostwo


Tak

bo nie obchodzi mnie januszostwo


Nie dlatego

Szkoda, że nie dałeś jeszcze bardziej jaskrawego przykładu np z heroiną. Ale będę uparty by iść w zaparte, że mam w dupie czym jeździ i co robi ze swoimi pieniędzmi bo są jego. Kolega widzę komunista to chciałbym
  • Odpowiedz
Tak żem czuł, że nie masz absolutnie niczego na poparcie tego #!$%@?


@slawek887: Pewnie bo będę teraz siedział i liczył bo mi random z neta kazał dowody przedstawiać XDDD

Naucz się czytać ze zrozumieniem słowo pisane


@slawek887: brak argumentu = NAUCZ SIE CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM

On nie porusza problemu tego, jak zarządzać hajsem, tylko jak niepoukładana głowa skutkuje źle zarządzaniem hajsem


@slawek887: posłuchaj wywiadu którego widać, że nie oglądałeś.
  • Odpowiedz
@Okatarinabellaczikcziks: Idzie ku lepszemu, teraz w piłkę grają dzieci z klasy średniej. Patusy i sebixy to domena piłkarzy dorastających w latach 90 i’00. Wtedy miałeś się uczyć i wysiadywać na dodatkowym angielskim lub korkach by mieć wykształcenie, bo to było najważniejsze dla starych z tamtych czasów. Więc w piłkę często grały dzieciaki z nizin społecznych i oni adoptowali się do tych standardów o których mówi Gikiewicz. Teraz Oskiemu synowi adwokata lub
  • Odpowiedz