Wpis z mikrobloga

O jeju Współczesny świat taki zły a spróbuj zasugerować że korwinizmy o tym jak "prywatna służba zdrowia wszystko uratuje a w poważnych przypadkach pomogą zbiórki" to gówniany pomysł, to zostaniesz nazwany Lewarem Antifiarzem i innym śmieciem.

Ooo albo spróbuj zasugerować że Sknerus McKwacz zamiast kupować piąte Lambo do zbierania kurzu w garażu mógłby uratować 5/10 takich Mateuszów, wtedy szybko zmieni się gadka z
"współczesny świat taki zły"
na
"Zamknij mordę Lewarze przebrzydły, Sknerus pracował 20,000 razy ciężej niż ty to ma, a tobie nic do tego co robi ze swoimi pieniędzmi Marksie Stalinie ty komunisto jesteś odpowiedzialny za 7 kwadrylionów morderstw krokodylu ty z krótkimi rączkami i długą paszczą!!!"

Więc drogi @WielkiNos polecam interesować się swoimi pieniążkami i tym co ty robisz dla społeczeństwa a nie tylko internetowe punkciki zbierać i sygnalizować cnotę.

#shitwykopsays #bekazprawakow #bekazlewactwa #neuropa #4konserwy #psiarze #pomagajzwykopem
McWozniak - O jeju Współczesny świat taki zły a spróbuj zasugerować że korwinizmy o t...

źródło: 1000003375

Pobierz
  • 19
@McWozniak: typ teraz wymyślił, że na czepianiu się psiarzy można nabić sobie sporo atencji. Już nie pamiętam na co fazę miał wcześniej, ale ogólnie schemat był podobny. Na samym początku jak pisał o swoim nosie to bywał nawet zabawny. Ale odkąd pojawiało się coraz więcej takich wysrywów jak na screenie to trafił na czarno. I to polecam wszystkim ( ͡° ͡°)
  • 14
@ajuto00: najlepsze że chłop pewnie nie wpłacił na żadną zbiórkę tylko czepia się innych.

Śmieszy mnie ta pokrętna logika w której ja mogłem zlać wszystkie zbiórki i za moje 100 złotych pójść się #!$%@?ć do baru i wychodzę neutralnie, a ktoś mógł przelać na pieska 100 zeta i jest zwyrodnialcem i częścią problemu z współczesnym światem.

Wykopki które polubiły ten wysryw mają poziom logiczny na poziomie 6 latka
  • 13
@krepak: @ajuto00 co jeszcze jest smutne to że ani Autor tego posta ani wykopki go plusujące nawet przez chwilę nie pomyśleli że ten współczesny świat nie jest zły i okrutny bo ludzie wpłacili na pieska zamiast na młodego chłopaka, a dlatego że dopuszcza do sytuacji w której życie młodego chłopaka zależy od "gry" w której w danym czasie musi on zebrać odpowiednią ilość żetonów aby przeżyć.
O jeju Współczesny świat taki zły a spróbuj zasugerować że korwinizmy o tym jak "prywatna służba zdrowia wszystko uratuje a w poważnych przypadkach pomogą zbiórki" to gówniany pomysł, to zostaniesz nazwany Lewarem Antifiarzem i innym śmieciem.


Ooo albo spróbuj zasugerować że Sknerus McKwacz zamiast kupować piąte Lambo do zbierania kurzu w garażu mógłby uratować 5/10 takich Mateuszów, wtedy szybko zmieni się gadka z

"współczesny świat taki zły"

na

"Zamknij mordę Lewarze przebrzydły,
co jeszcze jest smutne to że ani Autor tego posta ani wykopki go plusujące nawet przez chwilę nie pomyśleli że ten współczesny świat nie jest zły i okrutny bo ludzie wpłacili na pieska zamiast na młodego chłopaka, a dlatego że dopuszcza do sytuacji w której życie młodego chłopaka zależy od "gry" w której w danym czasie musi on zebrać odpowiednią ilość żetonów aby przeżyć.


@McWozniak: W analogicznej sytuacji, życie chłopaka zależy
Ah czyli chłop cynicznie używa śmierci chłopaka żeby dopiec innym a wykopki bezmyślnie oklaskują to w tysiącach? Czy ten portal może niżej upaść?


@McWozniak: Misgenderujesz ją. To kobieta.
  • 0
@BlueTony:

Chcę tylko powiedzieć, że może ktoś popierać system A i krytykować system B, a jednocześnie krytykować ludzi, którzy podejmują działania x lub y w ramach systemu A, który ktoś popiera.


Może, tak samo ja mogę krytykować system A jeśli po części opiera się na działaniu x przez ludzi w systemie, podczas gdy rzeczywistość pokazuje że ludzie mogą podejmować działanie y i wtedy system A nie jest tak atrakcyjny.
Może, tak samo ja mogę krytykować system A jeśli po części opiera się na działaniu x przez ludzi w systemie, podczas gdy rzeczywistość pokazuje że ludzie mogą podejmować działanie y


@McWozniak: A można jak najbardziej, jeszcze jak.

i wtedy system A nie jest tak atrakcyjny.


@McWozniak: według twojej subiektywnej oceny. A przypominam co pisałeś wcześniej.

Wykopki które polubiły ten wysryw mają poziom logiczny na poziomie 6 latka


@McWozniak: Odebrałem
  • 0
@BlueTony:

Odebrałem ten wpis tak, że miał pokazać jakąś tutaj niekonsekwencję logiczną, więc do tego się odnosiłem.


Bo logika tych ludzi jest słaba, a dlaczego tak uważam zasugerowałem wyzej w tym samym komentarzu.

Większość z tych ludzi nie ma problemu z tym że zamiast na Mateusza dać pieniążki ja pójdę po 0,7 a ty do restauracji na pizzę, tak samo nie będą mieli problemu tak samo zrobić i wydać pieniądze na
Bo logika tych ludzi jest słaba, a dlaczego tak uważam zasugerowałem wyzej w tym samym komentarzu.


Większość z tych ludzi nie ma problemu z tym że zamiast na Mateusza dać pieniążki ja pójdę po 0,7 a ty do restauracji na pizzę, tak samo nie będą mieli problemu tak samo zrobić i wydać pieniądze na rzeczy mniej ważne niż życie Mateusza. Dlatego mam problem z tymi ludźmi i ich logiką. Zestawisz 2 zdjęcia