Wpis z mikrobloga

Parę miesięcy temu pytałem tutaj o to samo i wykorzystałem propozycję. Pytam więc znów. Czy jest coś na tej liście prostego do wbicia do bestiary bez rapida? Część mobów mam już zaczęte i kwestia rapida aby je dobić, ale są też takie których nigdy nie biłem. Może ktoś coś kojarzy co jest łatwe i szybkie. 700~ ed. Solo.
#tibia
Vadzior - Parę miesięcy temu pytałem tutaj o to samo i wykorzystałem propozycję. Pyta...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-19 150939

Pobierz
  • 4
@Vadzior: eternal guardiany podczas zwykłego expa na banucie same wpadną, walkery najlepiej na raidach oramond jak są golemy - co godzinkę sprawdzać jaki rajd aktywny (ew. samemu głosować w Ratheltonie), dire penguiny szybko wpadają bo się w kilku możliwych miejscach respią i mało kto sprawdza.
  • 1
@mateo_olsztyn: O super, dzięki za takie propozycję.
Eternal guardianów mam ok. 400. Na banucie jak expiłem i jeszcze nie focusowałem się bestiarce to wbiłem ich ok. 200 sztuk tylko. Dlatego wydają mi się, że mało ich tam jest. Ale nie sprawdzałem dokładnie. Będę obczajał zaraz. Chyba, że wiesz na których poziomach są. A drugie 200 sztuk wbiłem chodząc na lizard gate guardiana i w sumie w ten sposób je ostatnio bije.
@Vadzior: Ja daję radę 500rp, ale jak jest mega dużo mobków to biję przy ścianie, klaty biorę jak już jest trochę mniej. To chyba najszybszy sposób na walkery, ale też nastaw się na dłuższe bicie tych raidów bo tam jednak głównie golemy będą... A co do dire penguinów to na 700 lvl wydaje mi się, że lepiej będzie po prostu samemu biegać. Na pewno respią się na północy i zachodzie blisko
  • 0
@mateo_olsztyn: No oglądam filmy z walkerami to mało ich. Szkoda. Raczej temat na rapida i po prostu latać od spota do spota i bić po jednym tam w podziemniach.
Pewnie tak ale mainem campie też inne rzeczy xd