Wpis z mikrobloga

Siedzę na sorze z podejrzeniem niewydolności kory nadnerczy, ledwo żywa. Ostatnie 2 doby ledwo w ogole ogarniam gdzie jestem, śpię po 20h na dobę. Termin na cito na przyjęcie na endokrynologie mam na połowę maja(a mam go już z dobre 3 tyg wyznaczonego XD) wyniki zle w #!$%@?, dostalam kolor niebieski bo na endokrynologii i tak miejsc nie ma a sor uznal, że se przyszłam wymusić przyjecie.

Meanwhile na sorze siedzi baba(też niebieski), ze swoim kochankiem na oko 25 lat młodszym z kaszelkiem i niecnyn planem wymuszenia tomigrafii, bo ją kaszle "pewnie od tego że juka w pracy zdechla i prądkuje grzybem".

Za duzo last of us, za mało rozumu.
Przez takich ludzi będę tu siedzieć do 7 rano a męczy mnie nawet oddychanie.

I nie, nie bardzo mam po co jechać do innego szpitala bo na całą małopolske jest jeden oddział endokrynologiczny w Krk (ʘʘ)
  • 12
  • Odpowiedz
@eLL_Koza: ten kraj to #!$%@? mem. Kiedyś poszedłem prywatnie do endokrynologa w mieście a piguła do mnie mówi że wolny termin to za dwa miesiące xd a wizyta za 250 zł xDDDDD
  • Odpowiedz
Przez takich ludzi będę tu siedzieć do 7 rano a męczy mnie nawet oddychanie.


@eLL_Koza: nieee, to na pewno przez konowałuw co nie przyjmujom biednych ludzi jak ta chora kaszląca pani.

Poczekaj jak się znudzą co kochanek będzie wyprawiał, że mu kobite chco zabić i un to zgłosi.
Przy okazji jest szansa, że przed tobą wjedzie menel na cito bo z karetki, bo ktoś go znalazł, że nie wyrzucono go do
  • Odpowiedz