Wpis z mikrobloga

@emerald-city: ten cały dziki trener po prostu znalazł łatwy sposób na hajs z wyświetleń. Przegląda codziennie wykop, patrzy jaki temat jest ostatnio na topie, spisuje populizmy i robi filmik. Obejrzałem kilka jego filmów, o mieszkaniach, Ukrainie itp. i nie powiedział nic nowego czego bym już kiedyś nie przeczytał, a co nie byłoby zgodne z ogólnie panującą prawicową narracją. Niech się może zajmie lepiej trenowaniem czy tam dzikami, cokolwiek leży w jego
  • Odpowiedz
  • 4
@emerald-city wytłumaczy mi ktoś jak w Polsce ktokolwiek może chcieć wyjścia z UE? Trochę jeżdżę po Europie i w żadnym kraju nie widziałem tyłu tablic "sfinansowano/dofinansowano z budżetu UE". Przecież bez kasy z UE handlowali byśmy pyrami z Łukaszenką.
  • Odpowiedz
@HrabiaTruposz: tak bosak taki glupi, że w kazdym wywiadzie, debacie nikt merytorycznie mu podskoczyć nie może
Konfa ma ten problem, że z tortu elektoratu rozkradzionego pomiedzy pis/po/ lewice zostali głównie szury, płaskoziemcy i różne tskie indywidua, nie ma z czego wybierać, trzeva dostosowywać przekaz
  • Odpowiedz
@FotDK: w dupie a nie w głowie XD typ kopiuje opinie innych, sam #!$%@? wie o tych tematach

@Hegelius: wolę w wolnych chwile oddawać się swoim pasjom. Co i on robił na początku istnienia kanału, zanim wywęszył kasę w oglądających go frajerach
  • Odpowiedz