Wpis z mikrobloga

Stoję sobie na zjeździe na A4 od godziny, alternatywy nie ma, bo wszystkie zjazdy zablokowane przez rolników i tak sobie myślę, że mojej sympatii nie zyskają. Niech idą wkurzać odpowiedzialnych za ten bajzel, a nie normalnych ludzi, którzy nie mają z tym nic wspólnego. Aaaaa zapomniałem na ludzi odpowiedzialnych to oni głosowali XD
"PiS im zrobił dziecko, a Tuska na alimenty chcą naciągnąć".
#polityka
  • 38
@andrzejpetr:może by i to było bardziej honorowe, ale za to mniej legalne :) protesty w takiej formie to jedyna legalna forma, a i tak zostali spałowani i zgazowani. idąc twoim tokiem rozumowania, powinieneś w takiej sytuacji lać pracodawcę w ryj :) co oznacza, że nie będziesz miał pracy
@zbrodnia_i_kawa: To w takim razie ja proponuje protest ogolnokrajowy nt zbyt wysokich skladek w ZUS w zniwa. Zlokalizowany tak zeby zablokowac tych idiotow co mysla ze wszystko moga.
Ja na pewno to zapamietam i bede im uprzykrzal zycie jak tylko bede mogl.

A rozwiazanie jest mega proste - niech protestuja pod domami urzednikow i urzedami, niech zablokuja prezydentow i dyrektorow. No ale tego oczywiscie nie zrobia bo ich celem jest #!$%@?
  • 0
@Ununoctium Żeby nie było, generalnie wspieram ich sprawę, wytyczne unijne są dla polskiego rolnictwa gwoździem do trumny, ale zgadzam się z tym, że lepiej jakby utrudniali życie politykom i rządzącym pod biurami poselskimi itd. Ja nic zrobić z tym nie mogę...
@JaTamNieWiem: Oczywiscie ze mozesz, tak jak napisalem udokumentuj kto i w jaki sposob celowo utrudnia nam zycie a przyjdzie moment ze im wszyscy o tym przypomnimy. Tak zeby jak ten moment nadejdzie nie bylo wymowek "ale to nie ja, to inni byli"

Musimy to zrobic bo nigdy sie nie naucza protestowac jak normalni ludzie.
@JaTamNieWiem bardzo dobrze, ludzie mają zrozumieć co robi ue i ze w wyborach powinno się głosować na partie nie proeuropejskie. Blokować ludzi dopóki głąby nie zrozumieją
@JaTamNieWiem: bo polityk na pewno się #!$%@?, że mu zablokowali wjazd do sejmu xD skoro gadasz o tym to protest działa bo wywiera nacisk na społeczeństwo. Najlepiej niech protestują przed telewizorem to osiągną swoje cele xD
@zbrodnia_i_kawa: Tych najwyzej postawionych sa znane. Jakos niektorzy potrafili pojawic sie pod domom
Holowni czy prezydenta Wroclawia.
Lokalizacje urzedow tez sa znane.

Nie odnioslas sie do mojego pomyslu protestu blokujacego rolnikow. Tez popierasz czy jak zwykle jak kali robic to dobrze jak kalemu to zle?
@Ununoctium: myślę, że interes rolników, to również nasz interes, a ty jesteś złośliwy i nie patrzysz na Polskę jak na społeczeństwo, gdzie twoje dobro, to moje dobro, a to bardzo krótkowzroczne i egoistyczne podejście. Myślę też, że blokowanie urzędów i domów posłów jest świetnym pomysłem, ale wciąż zakłócałoby spokój w miastach. Myślę też, że przecież rolnicy protestowali już pod sejmem i jakoś nie dało to rezultatów.
@zbrodnia_i_kawa: Czyli jak nie dostane tego co chce od rzadu to moge ci uprzykrzac zycie?
Dawaj adres, jak tylko rzad nie spelni moich postulatow skupu interwencyjnego kodu to zaczne niszczyc ci podworko dopoki nie zostana spelnione moje postulaty. Pasuje?

Oczywiscie ze ci pasuje bo to przeciez nasze wspolne dobro, tak?

Czy zaraz stwierdzisz ze dobro ronika to wspolne dobro, ale moje dobro to juz wspolne nie jest?