Wpis z mikrobloga

Facet może być niski, uczuciowy, brzydki, niezbyt bogaty, ale najgorszym i niewybaczalnym grzechem byłoby, gdyby był nudny.

Jakby 90% użytkowników wiadomych tagów była ciekawa, to nie narzekaliby na nieistniejące zakola, nie wiedzieliby co to norwood 1, nie znaliby blackpilla, mieliby w doopie, że jakaś blondynka z internetu chwali się związkiem z czarnym facetem, i by po prostu bzikali.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #p0lka #zwiazki #seks #blackpill
  • 36
  • Odpowiedz
@Spokogosczneta: co ty za farmazony piszesz? Gdzie ja tu wspominalam coś o emocjach? Czytać nie umiesz? Nie wmawiaj mi że napisałam coś czego nie napisałam.



działają pozytywne jak i negatywne

Czyli mówisz, że najważniejsze to wywoływać rollercoaster emocjonalny?


@Spokogosczneta: @chlodna_kalkulacja:

I kolejne wymyślanie teorii i sugerowanie mi czegoś czego nie pisałam. Dlaczego nie potraficie czytać ze zrozumieniem i musicie na siłę odpowiadać sobie coś, wysysając to z doopy?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Rollecoster emocjonalny to działania osób zaburzonych, dlaczego tak kobiety uganiają się za narcyzami? Bo to dostarczają. Nie napisałem że najważniejsze wywoływać emocje negatywne jak i pozytywne, tylko że emocje, a zalecam bardziej pozytywne, to nie wiem kto komu wytyka brak znajomości czytania ze zrozumieniem\
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Z ciekawym i brzydkim facetem żadna kobieta gadać nie będzie, nawet na przyjaciele będzie miał ciężko się załapać xD W ogóle co to jest być ciekawym? Słowo podobne do miły, niewiele znaczy samo w sobie.
  • Odpowiedz
odniosłem się to co napisałaś na początku mirabelko, nie odnosiłem się do reszty


@Spokogosczneta:

Ale właśnie nic nie wspominałam o emocjach, to wy o tym wspomnieliście

Rollecoster emocjonalny to działania osób zaburzonycH


I dodatkowo nadinterpretowane

dlaczego tak kobiety uganiają się za narcyzami?


¯\(ツ)/¯

Nie napisałem że najważniejsze wywoływać emocje negatywne jak i pozytywne, tylko że emocje, a zalecam bardziej pozytywne, to nie wiem kto komu wytyka brak znajomości czytania ze zrozumieniem\
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Nudny gość to taki szablonowy i mało ich daje, nuda == brak emocji. To nie nadinterpretacja tylko fakt, który jest opisany w większości książkach o relacjach, no też z doswiadczenia wiem. Uganiają się za narcyzami bo nie są nudni, nieszablonowi, daję właśnie te emocje i te negatywne niestety. Nie napisałem tak, przeczytaj kilka razy jak masz z tym problem. Znowu to samo nie napisałem czegoś takiego, że ciekawy facet dostarcza
  • Odpowiedz
nie wiedzieliby co to norwood 1, nie znaliby blackpilla, mieliby w doopie, że jakaś blondynka z internetu chwali się związkiem z czarnym facetem, i by po prostu bzikali.


@AlienFromWenus: jaki to jest nienudny? Jak to jest, ze zwiedzilem pol swiata, zezarlem tone narkotykow, odbylem setki imprez, mam dwa fakultety, interesuje sie wszystkim co sie da od nauk scislych przez gotowanie po literature i historie, dobrze zarabiam, ogolnie mam mnostwo zajefajnych znajomych,
  • Odpowiedz
@typowyWykopekMizogin bo to nie takie "nie nudny". Nauki ścisłe, literatura, gotowanie, dobre zarobki to nuda. Imprezy, narkotyki to też każdy kto nie jestem nerdem ma, więc to też nudy. Wiesz, musisz być taki "no wiesz" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakby 90% użytkowników wiadomych tagów była ciekawa


@AlienFromWenus: Ciekawa, czyli jaka?

Spośród dwóch hipotetycznych facetów, którzy:
- jeden studiuje filozofię, lubi książki i seriale fantasy, można z nim pogadać zarówno o psychologii, jak i o szachach czy programowaniu, oraz dla rozrywki gotuje w domu azjatyckie potrawy,
- a takim, który skończył zawodówkę, pracuje jako mechanik w warsztacie samochodowym, we własnym domu jest gościem, można z nim pogadać o imprezkach, albumach techno
  • Odpowiedz
Nudny gość to taki szablonowy i mało ich daje, nuda == brak emocji. To nie nadinterpretacja tylko fakt, który jest opisany w większości książkach o relacjach


@Spokogosczneta:

A ty nie masz swojego rozumu, że musisz brać pod uwagę definicję "nie nudnego" od samozwańczych guru od związków?

Uganiają się za narcyzami bo nie są nudni, nieszablonowi, daję właśnie te emocje i te negatywne niestety


@Spokogosczneta:

Owszem są nieszablonowi ale wcale nie
  • Odpowiedz
@staggermeister_:

Żaden ¯\(ツ)/¯

Jeden ma ciekawe zainteresowania ale tryb życia ma nudziarza
Drugi ma ciekawy tryb życia ale umysłowo to beton
Trzeba to wyśrodkować

Ciekawy facet potrafi porozmawiać i o serialach fantasy jak i muzyce techno, może zarówno chodzić do klubów, rozjeżdżać pola sąsiadom (akurat lubię jeździć po bezdrożach więc ideolo) jak i czytać książki i można z nim porozmawiać o filozofii czy programowaniu. Potrafi zarówno naprawić samochód jak i ugotować
  • Odpowiedz
@mk321: możesz nie odpowiadać za mnie na pytania kierowane do mnie, oczywiście przy okazji wymyślając kompletne bzdury?

@typowyWykopekMizogin

A może nie umiesz tego sprzedać? Ciekawy człowiek potrafi nawet z historyjki o obieraniu ziemniaków stworzyć historię która rozbawi do łez. Z kolei ktoś kto tyle przeżył często zachowuje się jakby srał wyżej niż miał doopę i to odpycha, w stylu "co to nie on, gdzie on nie był i czego nie jadł"
  • Odpowiedz