Wpis z mikrobloga

Obejrzałem właśnie ostatni odcinek Mentzena z ciekawości i powiem, że zaskakuje mnie jego popularność. Co chwila przekłamania, niedopowiedzenia, o których nie miałbym pojęcia, gdybym nie oglądał komisji na żywo. Zastanawia mnie, dlaczego fani konfy i mentzena tak bardzo się uważają za uświadomionych, skoro ich lider im serwuje cały czas standardową polityczną gadkę wykrzywioną w swoją stronę.

#polityka #mentzen #konfederacja #bekazkonfederacji
  • 18
@vvv-vvv: pisiory mają pisiorów, kuce konfiarzy, gaśniczki braunistów, silniczki Tuska i Trzaska a lewaki lewaków. Nie wiem, czy to po prostu dlatego, że na TD głosowałem, ale tu sekciarstwa jeszcze nie znalazłem (a już ja na pewno sekciarzem TD nie jestem - wiele pomysłów Hołownii nie przekonuje mnie i ma wpadki zwłaszcza ostatnio z szybką jazdą na przykład)
Obejrzałem właśnie ostatni odcinek Mentzena z ciekawości i powiem, że zaskakuje mnie jego popularność. Co chwila przekłamania, niedopowiedzenia, o których nie miałbym pojęcia, gdybym nie oglądał komisji na żywo


@vvv-vvv: przecież on nigdy merytoryczny nie był. Prawdomówny też nie. Jest popularny wśród sebków i tyle, a prawdziwa popularność tej śmiesznej partyjki wyszła na wyborach ( ͡º ͜ʖ͡º)
podaj konkretne przyklady


@93michu93: nie oglądam mentzwela więc podam tylko jeden - #!$%@? o domniemanej nominacji Bieńkowskiej na prezesa Orlenu

Ile się napluł na Tuska wtedy, a powód okazał się wydmuszką pisowców xD
via Android
  • 1
@93michu93 @drivent @swinkapl @Kamalek @CODER_BEST
1. Gadał jak to przewodnicząca nad niczym nie panuje i pozwoliła na głosowanie wykluczonego z obrad posła pis nad głosowaniem o wykluczenie drugiego, po czym podobno uznała że trudno.
W rzeczywistości po tym zdarzeniu spytała ekspertów komisji o opinię nt. głosowania i czy należy je powtórzyć, po czym otrzymała od nich odpowiedź, że nie należy.

Dalej, gadanie o tym że przewodnicząca komisji to pewnie została przewodniczącą bo
inb4 pierdoły: wasz półbug konfy doktor tiktoker Memcen manipuluje wami tak samo jak każdy inny polityk generujący przekaz


@vvv-vvv: ktorys z politykow oprocz memcena odwazyl sie przyjsc do kanalu sportowego albo kanalu zero pod telefony? xD

Dalej, gadanie o tym że przewodnicząca komisji to pewnie została przewodniczącą bo HOHO GUPIA PLATFORMA ROBI PARYTETY PŁCI, w rzeczywistości posłanka ta jest z PSL i podejrzewam, że raczej jej się dostało stanowisko przez targi