Wpis z mikrobloga

Kupuję bardzo dużo rzeczy w Internecie i w gdy tylko mogę to wybieram paczkomaty. Czasem gdy muszę zamówić w jednym momencie więcej rzeczy to zdarza się, że jest nawet 8 paczek do odbioru. No i jak wiadomo zawsze wszystko elegancko, kiedyś nawet paczka została doręczona w 11-12 godzin od złożenia zamówienia. I przytrafiła mi się sytuacja gdzie od prawie 24 godzin nie zmienia się status i przesyłka ciągle widnieje jako wysłana z oddziału. Co ciekawe na infolinii dostawałem informacje, że jest w drodze do oddziału doręczającego już i powinna być dzisiaj doręczona. Miał kiedyś ktoś taki przestój? Ja podejrzewam, że paczka została zgubiona ( ͡° ʖ̯ ͡°) #inpost #paczkomaty #zakupy #kurier
Wezzore-04 - Kupuję bardzo dużo rzeczy w Internecie i w gdy tylko mogę to wybieram pa...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@Wezzore-04:
Regulaminowy gwarantowany termin doręczenia dla usługi Inpost Paczkomaty to D+5, a przewidywany D+2. Tak więc termin dostawy upływa 26 marca. Nie dotyczy to jednak Allegro Inpost, gdzie termin przewidywany to D+1, a gwarantowany D+∞.
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: zamawiam dużo do paczkomatu i zazwyczaj mam na następny dzień. Od wczoraj 6 paczek nie zmieniło w ogóle statusu. Chyba mają jakiś problem. Spodziewałam się, że chociaż część z nich dzisiaj otrzymam. Zauważyłam, że pojawiły mi się w apce paczki z aliexpress, które zawsze dostarczał pocztex, więc może przejęli paczki od chińczyków i dlatego mają teraz sajgon.
  • Odpowiedz