Wpis z mikrobloga

Eh matka wróciła z pracy i od 2h drze się po huopie że za kolejny egzamin na prawo jazdy nie zapłaci bo to nie jest normalne, żeby tyle razy nie zdać. Jeżeli chce kolejne podejście to mam iść do pracy i za nie sobie sam zapłacić. Tylko, że ja chciałem prawo jazdy żeby znaleźć pracę

i tak się kręci spirala mojego #!$%@?

#przegryw
  • 36
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 jakbym dziecka nie kochał to też bym już więcej egzaminów nie dawał. Co ci sprawia największy problem? Może warto to poćwiczyć przed kolejnym egzaminem. No i znalezc pracę. Jak cię zaboli płacenie za egzamin ze swoich to od razu zdasz.
  • Odpowiedz
@exystexys: losowe sprawy, głównie to czego nie da się na wioskach nauczyć, a dzisiaj na przykład wymusiłem pierwszeństwo na tramwaju, wcześniej w korku zgasło parę razy ze stresu. Pecha ogólnie mam, na jednym egzaminie w dziurę wjechałem aż powietrze z opony zeszło i też przerwali egzamin tak jakby to moja wina że dziury na drodze są
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: Nie możesz zdać prawka a chcesz zawodowo jeździć? Śmiechu warte, szukaj innej roboty bo tylko wypadki zrobisz, może spróbuj zdać za 2 lata jak się bardziej ogarniesz w innej pracy.
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03: Nie możesz zdać prawka a chcesz zawodowo jeździć? Śmiechu warte, szukaj innej roboty bo tylko wypadki zrobisz, może spróbuj zdać za 2 lata jak się bardziej ogarniesz w innej pracy.


@maciss: nie mam zamiaru jeździć zawodowo, potrzebuję samochód żeby nie jeździć rowerem 30km w jedną stronę do pracy na magazynie
  • Odpowiedz
@skazanynaprzegryw03 po pierwsze to nie badz taka delikatna #!$%@? bo stara dala Ci juz na egzamin 8 razy, i pewnie co najmniej kilka razy tyle na dodatkowe godziny. Jestes niewdzieczny bo co to za argument ze nie moja wina ze dziura w drodze xD tak wyglada zycie, nikt cie po glowce glaskac nie bedzie. Mi rodzice na egzamin dali RAZ a kurs sobie oplacilem z osiemnastkowych hajsow. Nie zdalem i kolejne podejscie
  • Odpowiedz