Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@Quzin idi na ch*j człowieku. Nie jestem żadnym ruskim botem.

Znając życie zrobiłem więcej dla Ukraińców niż ty że swoimi idiotycznymi wpisami
  • Odpowiedz
@Aleale2: no nie do końca co 20minut puszczali. A raczej zależy gdzie. W Łomży żeby wyjechać w stronę Suwałk stałem przed mostem nad Narwią od 17:30 do 19:10, do przodu ruszyłem się tyle co samochody z przodu rezygnowały czyli długość 5 samochodów. Z drugiej strony sznur samochodów miał +-12-15km
  • Odpowiedz
@yazir: chciałem ominąć Łomżę , pojechałem przez Nowogród. #!$%@? puszczali po kilka aut co pół godziny. Pojechałem polem i na Ostrołękę bo bym nigdy nie wyjechał z Podlasia
  • Odpowiedz
nie podumałes ze sa choroby nagłe ?


@FaZea: Karetki były przepuszczane, nie wierzę w te wpisy, że ktoś był poważnie chory i nie przepuścili go, ewentualnie mógł wezwać karetkę, na blokadach była też policja i wymuszała przepuszczenie w razie czego.
  • Odpowiedz
@djtartini1: no to ciekawe, wczoraj jechałem przez pół Polski i było kilka blokad, gdzie te barany postawiły ciągnik przy ciągniku, tak że człowiek ledwo by przeszedł. Ciekawi mnie bardzo jakby przepuścili karetkę
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie bardzo jakby przepuścili karetkę


@maximilianan: To wciąż dowód anegdotyczny- w dodatku nie byłeś świadkiem nieprzepuszczenia karetki. Generalnie jak widzę w całym kraju byli przygotowani przepuszczać https://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/ogolnopolski-protest-rolnikow-zablokowane-drogi-w/ar/c8-9651133
https://www.rdc.pl/aktualnosci/mazowsze/ponad-20-blokad-na-mazowszu-jutro-od-rana-protest-rolnikow-sprawdz-gdzie-beda-utrudnienia_qwQSIKrfZduqYs5ctcTA
Jeśli ktoś nie przepuścił to ma sprawę karną- proste.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: uwielbiam za każdym razem :D jak ta "uśmiechnięta" "młoda i wykształcona" fajnopolacka elyta jest wyjaśniana i pokazuje zaraz swoja prawdziwą patologiczna twarz wyzywając i bluzgając, chyba nie do końca tacy "uśmiechnięci i tolerancyjni" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djtartini1: byłem świadkiem kilkunastu zablokowanych zjazdów, na których stały ciągniki na wiaduktach. Byłem świadkiem palenia opon, bo przecież jak się tak robi to widać, że jest poważnie. Byłem świadkiem zastawienia wsi i puszczania discopolo.

Jakich innych dowodów oczekujesz niż anegdotyczne w tej sytuacji?
  • Odpowiedz