Wpis z mikrobloga

@19216811: Ja się przeszedłem ostatnio po dużym TK Maxx w M1 Wawa i jak kiedyś bywały teraz bida,potem zwiedziłem Factory outlet Annopol i też bida, fajna była jedna w Kubenz ale tam po przecenie wołają dwa tysie za owcę, noż #!$%@?.
Ale jak Zalando proponuje 8 stów za linoleum czyli "ekoskórę" to znaczy ceny w Polsce #!$%@?ło i chyba trzeba dać szukać gdzie indziej.
Teraz się rozglądam po angielskich stronach: leathercompany,
  • Odpowiedz
@Man_of_Gx mam jedynie Simmons bilt i Aero ze skórzanych kurtkek.
Próbowałem też schott (nie LC) ale średnio pasowały na mnie, także próbowałem five star leathers, iron heart, Y2 i mister freedom więc jak trzeba to mogę co nieco powiedzieć. Ale najwięcej mogę powiedzieć o Aero i Simmons, głównie dlatego że są tu lokalnie gdzie mieszkam i dało radę ogarnąć bardzo dobre dopasowanie.
  • Odpowiedz
@19216811: ja 10lat temu kupowałem na giełdzie, tzn znalazłem gościa u którego wybrałem skórę, kolor, dodatki, typy zamków pagonów itp i była szyta na wymiar, krótka ramoneska, czarna lekka skóra cielęca z srebrnymi zamkami, zrezygnowałem z kieszeni na zapalniczkę i tego pasa z tyłu. Płaciłem coś koło 800zl, w sklepach zaczynały się od 1500zl
  • Odpowiedz
gdzie kupic przymierzyc dobra kurtke skórzana ?


@19216811: Szczerze, jeśli chcesz kupić faktycznie bardzo dobrą kurtkę skurzaną to żadne Massimo Dutti a musisz poszukać sobie miejsca gdzie szyją takie kurtki, na przykład Kurów w Lubelskim tam można takie coś ogarnąć nawet swojego czasu dla wojska tam szyli, Prosto też bodajże tam szyło. Mój dziadek miał kurtkę i wtedy przynajmniej wcale nie wychodziło to aż tak drożej niż trochę lepsza masówka.
  • Odpowiedz