Wpis z mikrobloga

#hotelparadise robi mi się przykro, niedobrze i mam flashbacki z Wietnamu z relacji z toksykami jak widzę i słyszę co troll górski Bartek robi. Luiza wpędziła się w totalne bagno bo jakby był z jakąkolwiek inną babką w hotelu to już dawno by poleciał. Nie da się nawet porównać śliskiego, manipulującego Szczocha z tym toksycznym ścierwem.
  • 11
  • Odpowiedz
  • 14
@Kakarot_Z: to prawda, ale rodzaje ich toksyczności się jakoś tak różnią, szczoch manipulował i "decydował" o tym kto zostanie/odpadnie + ciągle mu coś nie pasowało w konkruencjach/ludziach, był śliski i po cichu okrutnie manipulował - a buc jest po prostu bezpośrednio chamski, z premedytacją robi Luizie nadzieje, po czym odpycha ją, dopuszcza bliżej, odpycha, zachowuje się jak duże dziecko i wywołuje u mnie zupełnie inny rodzaj niepokoju. Obaj wzbudzają we mnie
  • Odpowiedz
@vocazombie mi się ciężko to ogląda. Toksycznie do porzygu. Szczocho Bartocho koleś jest dla mnie nie do przetrawienia.
Luizy mi szkoda, tak po ludzku i jednocześnie współczuję że sobie na to pozwala.
Fajna dziewczyna ale ma dużo do przepracowania z poczuciem własnej wartości.
  • Odpowiedz
@vocazombie: sroch jest mimo wszystko inteligentny,a bart jest zwykłym prostakiem. Ten pierwszy niszczył ludzi na wiele sposobów, natomiast drugi tylko chamstwem, bo nic innego nie potrafi.
I jest tak jak piszesz budzą ogólną niechęć i #!$%@? u ludzi
  • Odpowiedz
@iloneczka_195: zauważa bo mu mówi ale brnie jak mówisz żeby zostać. Obawiam się jednak że techniki push and pull mogą działać i dziewczyna naprawdę się wkręcić. Ja nawet obstawiam że jak jej nie odpuli dla innej (a myślę że narazie tego nie zrobi bo wie że Lubi jest lojalna) to będą seksy. Potem się #!$%@? i przy najbliższej fajnej lasce (a babki wchodzą coraz ładniejsze) odpadnie Lui - rozstaną się w
  • Odpowiedz