Wpis z mikrobloga

i te argumenty zawsze mnie śmieszą xD co z tego że robimy #!$%@? inni przecież też robili ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@weezyxboss: Kwestia skali po prostu. Nie jest to głupie, skoro z jednej strony przejadają ośmiorniczki, a z drugiej rozkradają miliardy i gruzują budżet. IQ > 90 wymagane do zrozumienia zależności.
  • Odpowiedz
Najważniejszym konkretem było dla mnie odsunięcie pisowskiego warcholstwa od władzy.


@Daqnny: Tak zwana betonoza platformerska, która jest odpowiednikiem starych bab broniących pisu, chodzących co tydzień do kościoła oglądając republike w czasie wolnym.
  • Odpowiedz
Drożyzna i braki w państwowej kasie to właśnie efekt działań pisu. Aktualnie rządzący próbują to wszystko naprawić i to trochę potrwa. Pragnę przypomnieć że za poprzedniej władzy PO Polska też miała się bardzo dobrze. Nawet w czasach kryzysu. PiS wygrał tylko i wyłącznie straszeniem uchodźcami co polskie plebejstwo kupiło wraz z obietnicami darmowej kasy.


@Notes: caly ten akapit to po prostu jedno wielkie XD. wyborcy po maja galarete zamiast mozgu. nie
  • Odpowiedz
bezrobocie w peaku prawie 15% to bardzo dobrze XD


@pure_function: moze sprawdz dane statystyczne bo z tego co ja widze na tablei GUS to 15% bylo jak PO doszlo do wladzy a potem miesiac po miesiacu to bezrobocie znacznie spadalo :) zrobiles z siebie kretyna
  • Odpowiedz
@d4wid: każda władza robila swoje komisje z których po pierwszych 2-3 miesiacach medialnych cyrkow potem #!$%@? wychodzi. Tu pewnie będzie tak samo a na koniec nikt z tych kluczowych nawet nie pierdnie za to.
  • Odpowiedz
@Kryskamatyska: wiesz co no jesli przyznamy jasno ze 90% głosowalo na zasadzie "byle nie PiS" to luz i nie mam z tym problemu. Ale jesli ktos, jak spora część w komentarzach będzie robiła fikołki i ginęła za Donka jaki on jest świetny to już mamy zgrzyt. Bo jednak program wyborczy to program wyborczy
  • Odpowiedz
nie to co PiS :) narozdawal plebsowi po kilkanaście euro na zamknięcie ryja a potem REALIZOWAŁ KONKRETNIE plan rozkradania i przejęcia państwa na wzór białoruski ;)


@Notes: a u was murzynów biją
może czas rozliczać partie rządzące teraz, a nie "a za PiS..."
  • Odpowiedz
@d4wid: każda władza robila swoje komisje z których po pierwszych 2-3 miesiacach medialnych cyrkow potem #!$%@? wychodzi. Tu pewnie będzie tak samo a na koniec nikt z tych kluczowych nawet nie pierdnie za to.


@czuczer: jeszcze przed wyborami takie boty prawackie właśnie pisały, że nie będzie żadnych komisji i żadnego rozliczaniaXD.
Jakbym słyszał komentarz jakiegoś dzieciaka z tiktoka "EJ NIC NIE BĘDZIE NIKOGO NIE ROZLICZĄ RĘKA RĘKE MYJE"

Btw ten
  • Odpowiedz
@Notes pewnie jesteś jednym z tych co jeszcze niedawno wyzywał wszystkich od symetrystow a teraz na każdy zarzut do platformy 'ale pis robił to i tamto'
  • Odpowiedz