Wpis z mikrobloga

  • 0
@Szinako: te myślenie życzeniowe jest przerażające. Ale jak to mówią niech każdy żyje w swojej bańce a później będzie zderzenie z rzeczywistością jak Titanic zderzył się z górą lodową.
@Grooveer W armi jest zasada o której politycy zapomnieli po 90 roku gdy zaczęto złomować i wyprzedawać na potęgę sprzęt wojskowy. Należy zakładać najgorsze.

@Szinako Mydlenie oczu, tylko nie wiem dla czego. Bardzo mało się mówi o problemach ukrainy i ich porażkach w wszystkich dziedzinach od wojennych po geopolityczne. Najgorsze że jak próbujesz przedstawić ukrainę w złym świetle nazywają Cię ruską onącą.
@makgyvergaleriapl:
Ta dychotomia, to "nic złego o Ukrainie, Ukraińcach czy Banderze", to hura-optymistyczne nastawienie, to część pro-ukraińskiej propagandy.
Na zdroworozsądkowe podejście, myślenie o własnym interesie (Polski i Polaków) nie ma tu pozwolenia. Bo w końcu to "Ukraina walczy za nas" i nikt nie chce ruskich tanków pod Warszawą.
Ludzie się obudzą jak finanse krają zaczną pękać, rolnictwo i transport (9% wpływu do budżetu) padną. ()
@Grooveer: przed atakiem na Ukrainę też byli tego typu eksperci którzy mówili że nic nie będzie bo ruskim się nie opłaca żadna wojna, na czarno i nie dawać atencji
@Grooveer: Może dlatego, że prezydent i BBN i generałowie odpowiadają za bezpieczeństwo Polski, a anonimowy internauta może napisać cokolwiek i nie będzie za to brał odpowiedzialności, jeżeli będzie w błędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wojna za granicą, wynik nadal niepewny, to lepiej, żeby prezydent, BBN, wojsko podejmowało jakieś działania, nawet jeżeli okaże się, że wojny nie będzie.
@Szinako: pitolisz tak jak większość ameb umysłowych, które nie mają pojęcia o czym mówią. Od 20 lat słyszałem od takich jak ty, a nawet od prezydenta USA, że Putin i Rosja NIGDY, NIKOGO nie zaatakują. I co? Jajco! Putin to chory fanatyk i Rosjanie w większości również. Rosja będzie walczyć z NATO czy ci się to podoba, czy nie. Bo widzi, że NATO nie chce tego konfliktu. Przekonali swoich, że sankcje
pitolisz tak jak większość ameb umysłowych, które nie mają pojęcia o czym mówią. Od 20 lat słyszałem od takich jak ty, a nawet od prezydenta USA, że Putin i Rosja NIGDY, NIKOGO nie zaatakują. I co? Jajco!


@saib75: No właśnie jajco, bo nie trafiłeś. Ja byłem jednym z tych, którzy wbrew propagandzie twierdzili, że Rosja jest w stanie zaatakować Ukrainę i nie tylko i że odstraszanie nie zadziała. Więc turlaj dropsa,
@Grooveer: Po to, żeby opinia publiczna się bała i dała zielone światło na cięcia budżetowe na rzecz wzmocnienia militaryzacji. By wzmocnić produkcję uzbrojenia, która pójdzie na Ukrainę i będzie zrzucana na łby twoich kacapskich kolegów.