Wpis z mikrobloga

@WielkiNos
Takie rzeczy zdarzają się bardzo często

W tamte wakacje wracałam nocnym autobusem w Warszawie, koleś siadł na ostatnich 3 siedzeniach, rozpiął rozporek i zaczął sobie walić patrząc mi w oczy xd
  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie chcę bronić spermiarstwa, bo jest żałosne, ale znowu:
Kobietom odwala przez hormony: powinieneś być wyrozumiały incelu, to nie moja wina. Miałbyś okres to byś zobaczył
Mężczyznom odwala przez hormony:
Nie możesz nad sobą zapanować i się pohamować z takim zachowaniem?
  • Odpowiedz
@WielkiNos napędzają to hormony a konkretnie testosteron. taki facet jest żałosny. zupełnie inaczej niż kobieta, która robi awanturę o nic, bo akurat ma PMS - ale to absolutnie nie jej wina tylko hormo...
a nie, czekaj...
  • Odpowiedz
@WielkiNos: media gadzinowe dodatkowo nakręcają paranoję przeciwko wszelkim kontaktom społecznym tak jakby już zagadanie do dziewczyny na mieście nie było przez nie postrzegane jako wystarczająco "creepy"
  • Odpowiedz
Żarty starych Grażyn o "młodym mięsku"


@Polinik: co. Jeszcze jakby tak między sobą gadały, to jestem skłonny uwierzyć. Nieładnie podsłuchiwać, ziom

"ćwiczeniu młodego uja na starej piczy"


@Polinik: o, to akurat często słyszałem. Od Januszu w ramach "mądrości ludowych".

"przytulaniu się do "mamusi""


@Polinik: tiaaa, takie teksty rzucają kobiety do typów, którzy lubią się tak bawić i zazwyczaj już jest i tak ustalone, co się będzie działo między dwójką
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos E tam, żarty to żarty, spermiarstwo to spermiarstwo. Pierwszy koment to imo żarcik, który łatwo zripostować notabene, reszta to już nawet nie spermiarstwo, a #!$%@? i to grube. Spermiarstwo się zaczyna kiedy te żarty, spermiarz przekształca w flirt.
  • Odpowiedz
Nie zliczę ile razy nie mogłam przejść spokojnie koło jakiejś budowy, bo zaczynał się festiwal #!$%@?.


@somskia: nie neguję Twoich doświadczeń, ale nie mam pojęcia koło jakich budów Wy chodzicie ¯\(ツ)/¯ Ładnych kilka lat pracuję jako inżynier na budowach, z różnymi brygadami się spotykałem i NIGDY, ANI RAZU nie słyszałem, żeby ktokolwiek gwizdał czy zagadywał przechodzące kobiety.
  • Odpowiedz
@bandera: no na pewno 14 letnia dziewczynka znajac wszystkie sztuki walki świata #!$%@?łaby dorosłemu chłopu. #!$%@?łby sie tylko, a wystatczyłoby że zlapałby ją za rękę a ta by zaraz poleciała jak szmaciana lalka.
  • Odpowiedz
@kompek: Nie no spoko, jak Ty nigdy nie słyszałeś to pewnie dziewczyny to sobie wymyślają wszytsko. Ja miałam 12 lat jak mnie jakiś oblech klepną w tylek, a zboków w autobusie to nawet nie zliczę.
  • Odpowiedz
to pewnie dziewczyny to sobie wymyślają wszytsko


@Paula0404: #!$%@?, dlaczego w 90% dyskusja z Wami wygląda tak samo? Jak #!$%@? stoi na samym początku "nie neguję Twoich doświadczeń" ale nie, trzeba przekłamać, zmanipulować i stwierdzić że powiedziałem coś, czego nie powiedziałem, no ja #!$%@?ę. Nie wiem, padło jakieś hasło klucz i już reszta danych została wykasowana z pamięci operacyjnej czy co?
  • Odpowiedz
@kompek: może przy kierowniku, inżynierze czy kimś tam się hamują. Ale na mnie też budowlańcy wołali kilka razy. Konkretny tekst który pamiętam to trzech nalegało krzycząc do mnie z dachu żebym podwinęła sukienkę i pokazała co tam mam pod nią (mialam 16 lat).
I ja akurat dużo takich sytuacji nie miałam ale koleżanki opowiadały o bardzo wielu takich sytuacjach. Więc no może dobrze trafiasz, albo już się nauczyli a my mamy
  • Odpowiedz
@barnej-flinston: o to to właśnie
Grażynki i Anetki z jakiś księgowości w kochlozach itd też komentują urodę facetów ale właśnie między sobą i dyskretnie
Tymczasem spotkać w jakimś kochlozie Janusza którego zachowanie nierzadko podchodzi pod molestowanie to żaden problem bo w co drugim się taki znajdzie
  • Odpowiedz
  • 1
Ładnych kilka lat pracuję jako inżynier na budowach, z różnymi brygadami się spotykałem i NIGDY, ANI RAZU nie słyszałem, żeby ktokolwiek gwizdał czy zagadywał przechodzące kobiety.


@kompek pewnie przy tobie tego nie robią, bo nie jesteś na ich poziomie, swój. Przecież nie będą przy szefie albo kierowniku budowy robić z siebie debili, ale wśród swoich można.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: kto pracował jako kelner i obsługiwał bankiety pijanego towarzystwa ten w cyrku się nie śmieje, 18-19 latkiem byłem jak dorabiałem, pijane smierdzące piwskiem i fajkami Grażyny bez ceregieli rwały do tańca,teksty cola "z lodem" i śmiechy to była normalka,wyjmuj pałe bezpośrednio lol takie podteksty i aluzje seksualne to była normalka, aż nie chce się wspominać. "niektóre" kobiety w wieku okolo 50lat nie wiele się rożnią od tych starych Januszy zboków
  • Odpowiedz