Wpis z mikrobloga

Dlaczego wszystkim jest zimno? Już idę z odpowiedzą.. Siedzący tryb życia, słabe krążenie, zła dieta, brak ruchu..

Wk##wia mnie w kołchozie to, że nie moge chodzić na krótko, bo ciągle słyszę: anon ubierz sie, będziesz chory, nie jest panu zimno? Niech sie pan ubierze, zimno mi jest jak na pana patrze etc...

Oczywiście wszyscy znają moje ciało oraz moje możliwości - każdy zna mnie lepiej niż ja sam. Najlepsze jest to, że to oni chorują częściej niż ja.

Dla mnie minusowe temperatury to zbawienie, coś przyjemnego - niestety nie wszyscy to rozumieją i wkurzają chłopa typowymi tekstami. Wchodząc do kołchozowego biura momentalnie sie pocę, bo jest tam istna sauna - normalnie ze mnie leci, czułe pulsujące żyły.

Wszystkim jest zimno... a ja płonę od środka. (°°
#przegryw #zdrowie
Mr3nKi - Dlaczego wszystkim jest zimno? Już idę z odpowiedzą.. Siedzący tryb życia, s...

źródło: F2eOKVSa8AAMnqp

Pobierz
  • 22
  • 1
@Theo_Y: @opk20: No własnie nie. Tarczyca albo ciśnienie tylko jest jedno ale.. Od podstawówki tam mam, gdzie byłem patykiem 40-50 kg. Po wuefie wychodziłem cały mokry ( dosłownie, kapało ze mnie). Powtarzam - patyk, 0 nadwagi / niedowagi, zdrowy huop se pełen energii. Dla mnie nawet teraz praca fizyczna nie jest straszna, a nawet jest mi potrzebna.

To jest dobre, bo wyrzucam z siebie toksyny, gorączkę mogę wyleczyć bez leków.
  • 1
@Theo_Y: Nic Anon, po prostu ludzie mnie drażnią xD

w kołchozie musze sie ciepło ubierać, bo ktoś mi tak każe, a ja mam to w siusiaku. Nie rozumieją tego, że jest mi goraco.. A ja rozumiem, dlaczego jest im zimno.
  • 1
inni w kurtkach zapięci po szyję a ja jak młody bóg


@Fridlevich: i zaraz ktoś:

Ubierz sie, bo będziesz chory, nie jest ci zimno? ehhh

Latem jest lepiej, bo przynajmniej nie bede tego wysłuchiwał, ale zimą jest tragedia. Co chwile ktoś mi coś mówi xD
@Mr_3nKi_: ja mam podobnie. Jestem szczupły, coś tam się ruszam i wolę niskie temperatury. Lato to udręka przez te upały. 30°C jest fajne, jak sobie leżysz na plaży, a nie podczas codziennych zajęć
@Mr_3nKi_: bo siedzą całymi dniami w chałupie w takiej temperaturze albo i wyższej pewnie nawet jej nie wietrzą ja pierwsze co robie po wstaniu z łożka ubieram się i otwieram okno . Najgorsze jest to jak ide do przychodni to wtedy mam takie same uczycie jak ty normalnie czekam w bluzie na poczekalni i już czoło i nos mokre. Swoja drogą wole zimno niż ciepło jak jest taki serio upał ze