Wpis z mikrobloga

Szanowne Państwo, w kwestii uniwersum barnejów jestem można powiedzieć jaroszem, jestem raczej zielony (#!$%@?) i nie chce mi się tego śledzić, ale widzę pewne okruchy faktów. I na tej podstawie zachodzę w głowę jak dwóch januszy może się dać skłócić i wywlekać rodzinne brudy przez taką ropuchę. Ja rozumiem, że z rodziną to czasem fajnie tylko na zdjęciu, ale żeby w ich wieku dawać się manipulować machinacjami takiej panny...Helena Trojańska to to nie jest ¯\(ツ)/¯ #kononowicz #patostreamy
NicolasLatifi - Szanowne Państwo, w kwestii uniwersum barnejów jestem można powiedzie...

źródło: comment_16730200200CL8O1f3vqI4XEDQebrmpw

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Zapraszam do barnejowa. Juz dawno przeskoczyli absurdem i dymogennoscia swojego stworce krztofa (chociaz prawde mowiac, krzysio misio stworzyl tylko barneja, a barnej swojego brata, ten sie tylko podlaczyl pod impreze).
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: Jednak obiektywnie trzeba przyznać, że zdecydowanie bardziej podatny na te manipulacje jest wąsaty chłopecek. Barnej swoje za uszami ma, ale jakoś nie mogę stwierdzić - jak to często tu było przedstawiane - że jest tym głupszym z bliżynioków. Swoją drogą to zainteresowanie lambardziary barnejem jest chore.
  • Odpowiedz
@NicolasLatifi: ta cała pani dohtur to też jest wgl ewenement niby wykształcona baba zza Odry a ugania się za dwoma siwymi dziadkami bez wykształcenia spod spod spod spod kilecczyzny
  • Odpowiedz
ta cała pani dohtur to też jest wgl ewenement niby wykształcona baba zza Odry a ugania się za dwoma siwymi dziadkami bez wykształcenia spod spod spod spod kilecczyzny


@mrowa94: właśnie to mnie najbardziej w tym barnejowie fascynuje. Pal licho chłopecki, ot dwa janusze co z wyróżnieniem ukończyli Uniwerek Chłopskiego Rozumu, ale ONA!? Ja wiem, że polska "nauka" upada na ryj, ale że aż tak?!
  • Odpowiedz