Wpis z mikrobloga

Już Adorno wiedział, że świat jest jak rzeźnia, którą ktoś zamknął na długi weekend. W środku wszystko śmierdzi i się rozkłada. I teraz pora zadać sobie zajebiście ważne pytanie: co z tym zrobisz? Lewaki mogą urządzać sobie wyścigi na to, kto bardziej będzie na to narzekał. Muzycy mogą robić o tym piosenki albo założyć partię.
Znałem takiego roc'and'rollowca, co założył partię. Wiesz co kiedyś zrobił? Jest impreza, pijemy, a on wychodzi z kibla i krzyczy, że wysrał jelita. Wszyscy w śmiech, bo on zawsze był głośny w kiblu. tylko normalnie chodziło o to, że rzygał jakby przemieniał się w wilkołaka. Czasami jednocześnie śpiewał. No ale do rzeczy, krzyczy, że wysrał jelita. I na serio było tam coś dziwnego, wezwaliśmy pogotowie nawet. Pogotowie przyjechało, zbadali zawartość kibla, okazało się, że miał tasiemca. Ale tasiemiec nie zniósł takiej ilości wódy jaką gospodarz przyjmował i postanowił się ewakuować.
W każdym razie, chcę ci powiedzieć: tak, świat jest #!$%@?, Pozwól na jeszcze jedną dygresję popkulturową, pewnie znasz Diunę, taki film o robakach. Tam jest taka akcja, że można wzywać ogromne robale i je ujeżdżać. I to jest właśnie moja filozofia, wezwij największego, najgorszego robala i go ujeżdżaj. I wiesz co, w tym filmie nie pokazali? Jak się z niego schodzi. Jak zejść z czegoś, co jest żywiołem, co jest nieposkromione? Odpowiedź brzmi: wcale. Trzeba uciekać do przodu. Nieważne, czy to ruscy, protesty, Unia. Ujeżdżaj robala, nie daj się. Tak sobie powtarzam i tobie też.
Powodzenia.


https://www.facebook.com/donaldkropkapl/posts/pfbid02Y9SaTY4c75ntS2mwNigEVQoG44RAVoKy51cWxwuLvepTZag1rmzVp5nay9mVfA1hl

#pasta #heheszki #neuropa #polska
naczarak - Już Adorno wiedział, że świat jest jak rzeźnia, którą ktoś zamknął na dług...

źródło: Facebook (49)

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
okazało się, że miał tasiemca. Ale tasiemiec nie zniósł takiej ilości wódy jaką gospodarz przyjmował i postanowił się ewakuować.

W każdym razie, chcę ci powiedzieć: tak, świat jest #!$%@?
  • Odpowiedz