Wpis z mikrobloga

Samochód mini 2009 r. Diesel Przebieg 220000.
Nie znam się na autach. Właściwie można mi wcisnąć wszystko. Mechanik 3 razy zmieniał zdanie, najpierw napisał łączny koszt 1640 zł (na moją prośbę) , później dzwonił że plus 800 za tłoki, a wieczorem, że auto jest do odebrania i 3 tys. (Po obniżce) . Wykłóciłam się i zapłaciłam ostatecznie tyle ile mnie informowali 2450zl. Czy ktoś kto się zna na tym mógłby spojrzeć czy nie dałam się oszukać 😩. Jestem zielona w kwestii samochodów. Mam wrażenie, że jak idzie kobieta to tym bardziej próbują naciągnąć.
#wroclaw #mini #motoryzacja #mechanika #mechanikasamochodowa #machanik #diesel #auto #samochody #automoto
anamorfoza - Samochód mini 2009 r. Diesel  Przebieg 220000. 
Nie znam się na autach. ...

źródło: temp_file.png4461843384081900439

Pobierz
  • 192
  • Odpowiedz
@Iandschaft Czy 150 złotych to tak dużo za serwis olejowy?
Nie. Roboczogodzina to teraz srednio 250 zlotych.
To jest wręcz tanio.

Przy takich znaleziskach widać właśnie tych programistów bogaczy za 15 tysięcy XD
  • Odpowiedz
@anamorfoza: na hamulcach Cie przycial, mozna imo to o polowe taniej zrobic. elektryka tez drogo, ale z drugiej strony nie dziwie sie bo nikt nie chce w tym grzebac. i mycie silnika to xD. reszta normalne ceny. moze jakies 500 moglabys urwac jeszcze, ale z drugiej strony to wroclaw a ja na cenach w miastach wojewodzkich srednio sie znam

ten olej serio 16l kupil? (tak wynika z opisu)
  • Odpowiedz