Wpis z mikrobloga

2 lata temu Budda wystąpił na kanale YT: Polski mechanik w Dubaju - Mateusz Todryk.
Odwiedził tzw. THE SPACE.
Szkoda, że owe miejsce powstało z wątpliwych pieniędzy pana Romana Z. oraz Stephana M. od FutureNet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Coś pan budda ma pecha do tych ludzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródła:
1. https://behindmlm.com/companies/futurenet/futurenet-ponzi-scammer-opens-luxury-car-garage-in-dubai/
2. https://www.youtube.com/watch?v=fsrkPfTotOQ
3. https://www.gov.pl/web/po-wroclaw/zatrzymano-3-osoby-zwiazane-z-dzialalnoscia-piramidy-finansowej-futurenet

#budda #polskiyoutube #famemma #mgpgarage #buddagate
czarodziejkazksiezyca - 2 lata temu Budda wystąpił na kanale YT: Polski mechanik w Du...

źródło: XDmlm

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
człowiek który został słupem, zabawne że on się uważa za wielkiego człowieka sukcesu a pełni tą samą role co menel z dworca(wujek z niemiec) którego szemnrany biznesmen postanowił wypożyczyć do sprzedania nieruchomości z długami
  • Odpowiedz
@GrubyPrezes a możesz dokładnie rozwinąć co masz na myśli z tym słupem? W sensie że co on dokładnie robi dla tych biznesmenów? Ciekawi mnie to. Że dostał kasę by być buddą?
  • Odpowiedz
@Kroledyp: to że jego inwestycje startowe z których zbił kapitał były ze środków tych ludzi, i on był tylko twarzą to mówił otwarcie. Otwarcie też mówił że biznes wypożyczalniowy był spoko, potem że mniej spoko jak pojawiła się konkuracja, potem spoko bo jak się kasowało furę ubezpieczalnia dawała kasę od tak(bo nie mieli procedur na nowy typ biznesu) a potem że ktoś nad używał tego i potem ubezpieczalnie nie dawały kasy
  • Odpowiedz
@topikPajak oj dawno takich głupot nie czytałem. No chyba, że masz papier na te zmazy nocne to podrzuć mi na priv, pójdę z tym na policję
Widzę, że wszyscy tutaj myślą, że wystarczy parę groszy to będą buddami, otóż nie będą.

A jak ktoś myśli że ogarnie tak samo to niech się zgłosi, do rana ogarnę dwie bańki, mój szef lubi takie inwestycje
  • Odpowiedz
@topikPajak o to ciekawe, gdzie mówi o tych przekrętach, wskaż, ja naprawdę chętnie wsadził bym typa. Bo na razie to wszyscy gadają o ciężkich przestępstwach ale nikt nie potrafi powiedzieć jakich
  • Odpowiedz
gdzie mówi o tych przekrętach, wskaż, ja naprawdę chętnie wsadził bym typa.


@Kroledyp: wydaje mi się, że coś o tym wspominał w wywiadzie w maluchu. Co prawda nie mówił o tym wprost ale pamiętam jak o tym gdzieś mówił.
Co do bycia słupem to tylko xd. On jest słupem ale wszystko jest na grażynkę xd ci ludzie nie mają pojęcia co piszą ale to już się przekonałem dawno temu.
Z tymi
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: ogólnie to w powyższym tagu zaczyna się robić zbyt dużo niebezpiecznych zbiegów okoliczności XDD
wystarczy pomyśleć czysto hipotetycznie o innych twórcach tj. HI5 który miał "bliskie" spotkanie z butrynową i jej gachem i zaraz się okaże, że większość jest umoczonych w jedne pieniądze
  • Odpowiedz
@travel-expert: też tak myślałem. Ale fakt, że gangusy mają parcie na szkło trochę zmieniło moje poglądy.
Masz kanał na yt, jesteś dwudziestokilkuletnim nie ogarniętym dzieciakiem i nagle ktoś cię zaprasza na nagrywki jego super fury. to robi ci zajebiste zasięgi więc przymykasz oko na ich przeszłość skoro w dzisiejszym świecie masa jest celebrytą, słowik występuje w teledyskach malika a pokazywanie swojej dupy na instagramie jest całkiem normalne.
  • Odpowiedz