Wpis z mikrobloga

Wykopki, takie pytanie. Pytałem kilka razy personalnie widząc takie komentarze, ale nigdy nie dostałem sensownej odpowiedzi. Do wykopków tak srających na swój kraj, uważający go za gówno nie warte bronienia - polski paszport jest jednym z najlepszych na świecie, praktycznie każdy kraj stoi przed wami otworem - co wy tu jeszcze #!$%@? robicie? Czemu nie układacie sobie życia już teraz w jakimś kraju, który spełnia wasze oczekiwania?

Nie mówię tu o bronieniu kraju w razie W, nurtuje mnie sam fakt narzekania jak to jest #!$%@? i mimo tego siedzenia tu dalej xD

#polska #polityka #wojna #kiciochpyta
axelrodi - Wykopki, takie pytanie. Pytałem kilka razy personalnie widząc takie koment...

źródło: 2024-03-21_23-14

Pobierz
  • 5
@axelrodi Bo tu masz rodzinę, znajomych, mnóstwo obcych ludzi, z którym swobodnie dogadasz się w tym samym języku. Dopóki masz możliwość i jest "znośnie" to będziesz tu siedzieć, ale nie oznacza to, że masz ochotę oddawać zdrowie lub życie za ten kartonowy system spięty trytytkami, gdzie 57% ludzi wieku produkcyjnym pracuje na 43% roszczeniowych nierobów + chciwych emerytów, którzy też w dupie mają przyszłość Polski i jej gospodarki zostawionej dzieciom i wnukom