Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wytłumaczy, dlaczego wyborcom PiS i Konfederacji tak zależy na tym, by PO spełniała swoje obietnice wyborcze? Dlaczego oni w takim razie nie głosowali na PO, skoro podobają im się obietnice PO? Za każdym razem mnie to zastanawia. Myślę, że 99% głosów domagających się od Tuska realizacji 100 konkretów pochodzi od wyborców PiSu i Konfy.

#polityka #sejm #konfederacja #bekazpisu #4konserwy #neuropa
  • 8
  • Odpowiedz
Największą bekę to mam z tego że ludzie serio tłumaczą się jak to super, że w dupie mają te obietnice, najważniejsze że naprawiają to co pis popsuł itp i tłumaczą się za platformę.


Trąbili o tym na wszystkich spotkaniach wyborczych głośno i wyraźnie 100 KONKRETÓW USTAW NA PIERWSZE 100 DNI

powtórzę 100 KONKRETÓW NA PIERWSZE 100 DNI i mówili to z pełną świadomością że tego nie zrealizują.


I nawet do końca kadencji
  • Odpowiedz
  • 0
@scarecrov: ale serio mam wrażenie, że wszyscy wyborcy mają w dupie te obietnice albo nawet o nich nie wiedzą, to jak mają czuć, że pluje im się w twarz? Serio nie jestem w stanie tego zrozumieć xD
  • Odpowiedz
dlaczego wyborcom PiS i Konfederacji tak zależy na tym, by PO spełniała swoje obietnice wyborcze?


@Gours: Dlatego aby wybory w tym kraju były uczciwe. PO czyli Polityczni Oszuści przed wyborami obiecali wszystko wszystkim tylko po to by wygrać wybory z pełną świadomością, że tego nie dotrzymają. A ludzie dają się oszukiwać i nabierać. Jeżeli obietnice wyborcze nie będą dotrzymywane to cała demokracja nie ma sensu, bo głosujesz za jednym, a dostajesz
  • Odpowiedz
ale serio mam wrażenie, że wszyscy wyborcy mają w dupie te obietnice


@Gours: Większość ma w dupie, ale nie wszyscy. Więc niech nie obiecują i wtedy zagłosują na nich tylko idioci i może nie mieliby wtedy większości i by nie rządzili.
  • Odpowiedz
@Jah00: No to czyli skoro wiem że jesteś pisowcem czystej krwi. To jedziemy.
Ludzie to idioci to fakt, dlatego głosowali na PiS tyle razy i głosowali na konfederację która non stop robiła fikołki gdy chodziło o ich program, ba nawet dzisiaj konfa pluje na swoich wyborców idąc ramię w ramię z PiSem XD
Wiadomo nie spełnili tego, ale NIKT INTELIGENTNY nie zakładał że faktycznie przepchną te 100 ustaw.
Jak już tak
  • Odpowiedz
@Gours: @Jah00 bo ludzie mają w dupie te 100 konkretów xD
Przypominam, że ludzie nie głosowali stricte na Tuska tylko przeciwko PiS xD
Nawet część niedzielnych wyborców Konfederacji wolała jednak zagłosować na Trzecią Drogę zamiast na konfe bo sobie przypomnieli akcje typu w pierwszej turze na Bosaka a w drugiej na Dude ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PiS tak wqrwił ludzi że gotowi byli zagłosować na cokolwiek byle
  • Odpowiedz
No to czyli skoro wiem że jesteś pisowcem czystej krwi. To jedziemy.


@andrzej-roman: Nie jestem PIS-owcem. PIS i PO to dwie strony tej samej podrabianej monety. Ja mam inne poglądy i nie lubię jak się mnie oszukuje, dlatego nigdy na te partie w żadnych wyborach nie głosowałem i nie zagłosuję, a prawo wyborcze miałem jeszcze zanim te partie powstały.

głosowali na konfederację która non stop robiła fikołki


@andrzej-roman: Konfederacja jest
  • Odpowiedz