Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
GNIOT 1112
W Gniocie gapcio tłumaczy od 02.20-06.00 między innymi jak obejść prawo kambojańskie, żeby biały, obcokrsjowiec stał się posiadaczem ziemskim i wyrolował słupy/prawowitych kambojańskich nabywców ziemi tzn. "WEWNĘTRZNYMI UMOWAMI". Wg. Gapcia teraz ma wejść 4-ty sposób tj. możliwość zakupu na rezydenta. W domyśle taki rezydent nabywa ziemię, a wypsnęło mu się, nią handluje.... O tym gada na początku gniota. Czyli tu wchodzi zakup ziemi na srajluśkę lub na rezydenta /to niby wkrótce/. W grę może wchodzić też znajomość z GENERAŁAMI doktorem wątrobą i miłośnikiem Gapcia generałem z KĄ Kągu/taka dziura, przp. autora/
Widzicie jaki beznes stoi przed łysą i gapiszonem?. Handel, obrót nieruchomościami /ziemią/. Potem ta przeprowadzka. Te bzdety jak u wszystkich nierobów z kamerkami. Potem żarcie u russka, zachód słońca, gołębnik
Koniec Pierda
UmazanyPieprzem - #raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
GNIOT 1112
W Gniocie gapcio tłu...

źródło: Screenshot_20240322_074547_com.google.android.youtube

Pobierz
  • 12
@darth_invader @Distri_guy @Vendigoo
Istnieje jeszcze jedna krańcowa możliwość.
Adam Lucjan Machaj przestanie niańczyć kundle, traktując je jak swoje potomstwo i zapylił srajluśkę, a ona mu da prawdziwe maujki. "Zalegalizuje" przed jaśniejącym obliczem miejscowego sołtysa, w obrządku uj wie, jakim może buddyjskim wzajemną zależność , pomiędzy nim a srajluśką i rzeknie te słowa:
"Ja Adam Lucjan Machaj, świadomy/badanie alkomatem i narkotestem przed obrządkiem" biorę sobie ciebie Srajluśka za niby żonę i ślubuję ci
@UmazanyPieprzem: Te konstrukcje prawne są obarczone tak dużym ryzykiem, że w zasadzie to jest domek z kart a nie żadna konstrukcja prawna. Jak pewnie niektórzy wiedzą, moja żona zajmuje się zawodowo w europocentrycznym świecie takimi kłopotami ale i sam znam wiele historii a poza tym prowadzę działalność od 20 lat w formach spółek akcyjnych/ z o.o., więc zdążyłem nasłuchać się o cudach, jakie dzieją się w kwestii kontrukcji a nawet bez