Wpis z mikrobloga

@ruda_stuleja: tylko pogratulować tak niedojrzałego podejścia...

nie znam nikogo, kto by głosował na PO kierując się hasełkiem 100 obietnic. Tym bardziej nie znam nikogo, kto by teraz czuł się oszukany ich niespełnieniem jako wyborca.


@Bover: zobacz sobie średnia sondazowa za ostatnie 30 dni :) Koalicja już zaczyna mocno tracić poparcie.
nick adekwatny do wpisu. Czyli cię mogą ruchać ile się da, ale przynajmniej kaczora odsunęli od władzy ? Tylko niewolnik może tak myśleć, i uciekać od jednego pana do drugiego, bo tamten może będzie mniej bił.


@GULO666:
najgłośniej o niespełnionych "konkretach" wyją tacy jak ty, czyli ludzie którzy i tak nie oddali głosu na Tuska czy koalicję, więc ludzie którzy i tak nie chcieli żeby te obietnice były spełnione, więc czemu
Czyli kim ty jesteś skoro nie expertem ani nie partyjnym pachołkiem skoro pracowałeś już za rządów pisu?


@Wykastro: Doktorantem kochana :*

to już wystarczy żeby nie być niewolnikiem, chodzi mi tylko o takie podejście, dokładnie takie samo jakie mają starzy ludzie, dwa obozy, które realizują tą samą politykę.


@GULO666: No to przecież są komisje, są ładnie rozliczani po kolei po trochu. Spokojnie. Oglądam, zerkam i jedyne do czego doszedłem to
@mwmichal: Nawet o tą kasę nie chodzi ani o żadną miłość do jakiejś konkretnej partii. Choć przy stypendium doktoranckim w kwocie 2100 złotych to akurat nie powiem ucieszyłem się, bo to była kwestia, która po prostu powinna być załatwiona już jakiś czas temu. Po ocenie śródokresowej zapowiada się, że będę zarabiał ponad minimalną co przez dwa lata biedowania będzie po prostu miłą odmianą.

Z emerytów nie śmiałem się. Naiwność tego narodu
@ruda_stuleja: popieram. Głosowałem w pełni świadomości, że nie wszystko co obiecali zrobią w 100 dni. Ale wierzę, że będą szli w tym kierunku. Wszystko lepsze od PISu i z takim burdelem jaki POS zostawił to nawet Wasza ukochana Konfederacja by sobie w 100 dni nie poradziła. Jakoś nie chwalicie, że Tusk w parę tygodni odblokował miliardy z KPO.
@Wykastro: No cóż. Noblistą to chyba nie zostanę, a wręcz bym powiedział że znajomi ze szkoły doktorskiej są o niebo lepsi ode mnie. Ale jednak na ten PAN się dostałem, ocenę śródokresową przeszedłem. Promotor też jeszcze się mnie nie pozbył. Szału nie ma, ale chyba tym doktorem jakoś zostanę.

@BombaskaEskadraLotnicza
XD Ja #!$%@? co to wgl jest XDDDD Powiedziałbym, że jedyne co tu miało sens to interpunkcja, ale nawet jej nie