Wpis z mikrobloga

Ukraina już jest w trudnej sytuacji, a zaraz kacapy uderzą ze zdwojoną siłą, co może skutkować przerwaniem frontu i de facto końcem Ukrainy. Tymczasem w USA trwa kolejny miesiąc filozofowania i płaczu, że „nie da się przez Trumpa”.

Mam nadzieję, że USA stracą wszystkich sojuszników, jeśli Ukraina upadnie, a wraz z nią upadnie wiarygodność USA. Niepoważne państwo. Kur&€ prezydent nie ma nic do powiedzenia, bo w jakiejś izbie wszystko rzekomo blokuje opozycyjny kandydat na prezydenta. Kpiny jakieś.

#ukraina #usa #rosja #wojna
  • 7
  • Odpowiedz
Ukraina już jest w trudnej sytuacji, a zaraz kacapy uderzą ze zdwojoną siłą, co może skutkować przerwaniem frontu i de facto końcem Ukrainy


@Gours: przecież swiat tylko na to czeka, a Rosja znwou wpadnie w pulapke NATO XD oni są za głupi

Nigdy nie zrozumieją jak bardzo zachód kontroluje propagandę dla swoich celow
  • Odpowiedz
  • 0
@Gours to przecież nie jest pierwszy, drugi albo i trzeci raz kiedy w USA "zmieniła się koncepcja". Właśnie dlatego, że przy ich sile nie czekają ich żadne konsewencje mogą sobie na coś takiego pozwolić. Mocarstwa tak robiły i robią. Rosja z kolei podpuściła Serbów do walki z NATO zapewniając o wsparciu a potem posłała im garstkę Striełkowów i wyrazy wsparcia. A Serbowie nawet teraz #!$%@? im pęto i jeszcze podziękowali.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję, że USA stracą wszystkich sojuszników, jeśli Ukraina upadnie, a wraz z nią upadnie wiarygodność USA. Niepoważne państwo. Kur&€ prezydent nie ma nic do powiedzenia, bo w jakiejś izbie wszystko rzekomo blokuje opozycyjny kandydat na prezydenta.


@Gours: Dokładnie, jako sojusznik USA musimy gruntownie przemyśleć swoje stanowisko. Nie możemy być sprzymierzeńcem państwa, gdzie jakaś śmieszna demokracja sprawia, że prezydent bez większości parlamentarnej nie jest w stanie przeforsować swoich projektów ustawowych.
Zamiast
  • Odpowiedz
@SundanceKidddd: USA przegrało wszystkie wojny od lat 50.? Mam wrażenie, że taki Manuel Noriega, Slobodan Milošević i Saddam Husajn mogą mieć inne zdanie na temat swoich militarnych sukcesów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz