Wpis z mikrobloga

@saganoren Rogoziński wspólnie z fame wciąż wspierał karasia. Dla kasy też robił sponsorowany wywiad z derpienski. Do tego ostatnia konferencja prime też mu nie poszła
  • Odpowiedz
@Meserole czemu z dupy? Przecież po pierwszej wpadce dopingowej wciąż relacjonował jego poczynania i bronił bardziej we wpisach na Twitterze. Wiem, że trzeba zarabiać, ale promowanie tej Caroline to też nie jest powód do sumy
  • Odpowiedz
Wiem, że trzeba zarabiać, ale promowanie tej Caroline to też nie jest powód do sumy


@Lipa1992: a co powiesz o np. Stanowskim i Jaroszek albo nawet i Karolajn? Wiem że to nie jest żadne usprawiedliwienie ale w tej branży wszyscy to robią tyle że jedni głośniej drudzy nie.
  • Odpowiedz
Przecież po pierwszej wpadce dopingowej wciąż relacjonował jego poczynania i bronił bardziej we wpisach na Twitterze.


@Lipa1992: a to akurat wynika z tego że jest pracownikiem Fame bo marketingowo promowanie Karasie (jak prawie zawsze) bardzo się opłaciło. Nie mówię że jest jakimś wybitnym dziennikarzem no ale po prostu jest dużo gorszych chociażby wspomniany Ekiert
  • Odpowiedz
@Meserole ale jest przecież różnica w tych materiałach. Derpieńskiej nie trzeba było obnażać, każdy wiedział o co chodzi, ale stanowski zrobił obszerny materiał już całkowicie ją dobijający. Rogoziński przeprowadził z nią zwykłą rozmowę, gdzie niczego nie kwestionował i pozwalał jej mówić co chce, bo było za to zapłacone
  • Odpowiedz