Wpis z mikrobloga

@vulcanitu:
Co do zasady tu: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/GpkWM/
Jak pojawia się u mnie coś "nowego" to zawsze daję cynk na mirko pod tagami (w zależności od marki): laptopy, apple, macbook, dell, lenovo, thinkpad. W tej chwili wystawione jest tylko to co widać.

Ale mam jeszcze sprzęt dla prawdziwych koneserów :), ThinkPad'y: T440p,T440s, T450s, T540p, T560;
Wszystkie sprawne z dobrymi bateriami dyskami ssd i ramem pod korek (12-16 GB): W cenach niższych niż komponenty
  • Odpowiedz
@vulcanitu:
Jak do tej pory miałem tylko z intelem. I najwyraźniej nie dla wszystkich jest to ślepa uliczka. I wbrew potężnemu lobby programistów 15k i administratorów baz danych (na wykopie). MacBook'i również są używane do takich samych przyziemnych rzeczy jak lapki z Windows. "Oni" nie wiedzą, że można na nich korzystać z multimediów, przeglądać internet, bawić się grafiką, komponować muzykę i pisać maile.
Aplikacje do nich w dalszym ciągu są aktualizowane.
RichtigPiwosz - @vulcanitu: 
Jak do tej pory miałem tylko z intelem. I najwyraźniej n...

źródło: 20240326_005523s

Pobierz
  • Odpowiedz
@Richtig_Piwosz: no apple sobie od jakiegoś czasu raz po raz skraca wsparcie czy to w makach czy ajfonach ( ͡° ͜ʖ ͡°) 2015 miałem, fajny był. No w sumie fakt, natywne postawienie windy bywa przydatne, z maca pro sobie maszynę do skyrima zrobiłem lata temu. Dobra pomyślę jeszcze i ewentualnie będę zawracał gitarę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vulcanitu:
W samym środku ta bieda z 2019.
A po lewej Air z 2013 i7 8 DDR3 ssd 250. Wersja ze stjuningowanym logiem aby na ulicy nie dało się ciebie przeoczyć ;) I to jedyny mac, który zostanie ze mną.
Są wpięte przez tą aktualizację. Niech stracę, ktoś dostanie załadowany sprzęt na mój koszt ;]
Richtig_Piwosz - @vulcanitu: 
W samym środku ta bieda z 2019. 
A po lewej Air z 2013 ...

źródło: 20240326_025203

Pobierz
  • Odpowiedz