Wpis z mikrobloga

Ehh jak kocham Stal, tak mam mega obawy o przyszły sezon. Umówmy się, ten mecz bardziej Trefl przegrał, niż Nysa wygrała i to nie jest pierwszy taki w tym sezonie. Najgorzej, że skład, zwłaszcza w dwóch najbardziej kulejących elementach, czyli przyjęcie i środek, pozostaje niemal niezmieniony na przyszły sezon, za Muzaja, który co prawda daleki jest od optymalnej dyspozycji, ale zapewnia mimo wszystko poziom w najważniejszych momentach, według plotek przychodzi utalentowany, lecz nadal chimeryczny Dulski, a za Zhukouskiego na rozegranie Paes, czyli totalna niewiadoma. Ciężko się dziwić jednak tej ostrożności jak zerknąć na to co się w tym momencie dzieje w Nysie. Burmistrz, który mocno pcha siatkówkę, wcale nie jest murowanym faworytem w kwietniowych wyborach, a przede wszystkim ministrem sportu nie jest już Bortniczuk, co oznacza, że pieniądze z PSG są, ale może zaraz ich nie być, więc dobrze, że przynajmniej inni się uczą na błędach Szczecina.
#siatkowka
  • 2
@fabcio93: Dulski już teraz ma lepsze przyłożenie niż Muzaj xd w dodatku ma bardzo dobry blok i serwis. Będą z niego ludzie, mam wrażenie, że Dawid swobodnie mógłby iść nawet do lepszego teamu.

O sytuacji klubu nic nie wiem bo nic mnie z Nysą nie łączy. O Paesie mogę powiedzieć, że zbiera doskonałe recenzje. Jest młody i ma dobre odbicie palcami. Będzie bardziej kreatorem niż wyrobnikiem jak Chorwat. Obawy można mieć