Wpis z mikrobloga

  • 0
@hyperlink: Domyślam się, że nie będzie kolorowo tj. kolana w siedzeniu kierowcy itd pewnie będę musiał robić wyżeczenia na rzecz drugiej osoby, ale kusząca oferta a 4 ludzi na pokładzie często bym nie woził, pewnie jak już to byliby mojego albo nawet mniejszego wzrostu, najbardziej boli, że nie ma testu siedzenia samemu za sobą w tym aucie i będę chyba musiał faktycznie jechać i sprawdzić
  • 0
@hyperlink: Mnie dziwi, że to ten sam segment jest a Punto 1 wydaje się w środku większe od tej puszki? jak to możliwe? Tak jak teraz na to patrze to tam po odsunięciu fotela pod siebie było jeszcze widać przestrzeń na nogi a tutaj fotel praktycznie zaraz przy tylnym siedzeniu. Auto fajne tylko co z tego jak jedną osobę można przewieźć w tym piździku
@HxRT0301: Sam segment nie świadczy bezpośrednio o przestronności wnętrza czy wielkości auta. Porównaj sobie np. Skodę Octavię z BMW Serii 3. Porównując każdą generację ze sobą Octavia zawsze będzie przestronniejsza. A przecież Skoda to segment C, a BMW segment D. A co powiesz o Superbie dopiero? Przecież to segment D, a przestronnością we wnętrzu jest na poziomie BMW serii 5 (segment E), a może i lepiej. Odpuść sobie 206CC jeśli jednak
@HxRT0301: 307 bardzo miło wspominam, sam je użytkowałem dosyć intensywnie jako całkiem nowe auto. Jednakże miało to miejsce w latach 2010-2012. Jesteś gotowy na gruza? Bo w tym budżecie nie masz co liczyć na coś więcej.
  • 0
@hyperlink Mam na wydanie 12k więc myślę że coś sensownego znajdę, chce dla odmiany cabrioleta bo nigdy nie miałem a wychodzę z założenia że wszystkiego trzeba popróbować po trochę.