Wpis z mikrobloga

Razer Barracuda vs Steelseries Arctis nova 7 vs Logitech G735 czy coś innego? Potrzebuję słuchawek bezprzewodowych które mają i 2.4GHz i BT, nie muszą grać równolegle z dwóch źródeł, ale muszą mieć nadajnik do kompa i bt do telefonu. I fajnie by było, jakby wyglądały jak najnormalniej, a nie "gejmingowo". Może ktoś coś polecić/doradzić?
#sluchawki #telefony #komputery #audio #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Uuroboros: ja mam obecnie Barracudy X 2022, jak na swoją cenę są chyba ok, tylko trochę "nadwyrężyłem" ich wytrzymałość i zaczynają mi pękać, to wolę zawczasu kupić nowe. Myślałem osobiście o Arctis Nova 7, Barracuda zwykłe, albo te nowe Logitechy G pro x 2, ale każde ma niby jakieś ale
  • Odpowiedz
@marv0oo: no właśnie to była kolejna rzecz, jest kilka tych tematów o tym że plastiki barracudy pękają pytanie tylko na ile pękają i da sie je dalej użytkować czy pękają na ament. Ja się osobiście przymierzam do zakupu q45 ale ciągle się zastanawiam nad zasadnością i czy nie lepiej wziąć czegoś z materiałowym padem.
  • Odpowiedz
  • 0
no właśnie to była kolejna rzecz, jest kilka tych tematów o tym że plastiki barracudy pękają


@Uuroboros: w sensie, ja Ci nie jestem w stanie powiedzieć, czy ten plastik faktycznie jest #!$%@? i szybko pęka czy nie, bo ja moje barracudy mocno "nadużywałem" xd i na 99% to, że pękają to moja wina
  • Odpowiedz
@marv0oo: w sensie na reddicie są tematy że obchodzili się jak z jajkiem a one i tak pękały wydaje się po opiniach że problem niczym z q30 (obu nigdy nie miałem takie opinie) że #!$%@? plastiki ale w sumie to mogę powielać mity.
  • Odpowiedz