Wpis z mikrobloga

Moge potwierdzić, że pokazywanie ludziom #visionpro napędza sprzedaż #quest3 xD

Dowód anegdotyczny:
Pokazalem koledze z pracy Visiona (kilka różnych demek, w tym że pracuje z niego sobie czasem), po czym następnego dnia zobaczyłem go w Queście 3 na jakimś callu - na pytanie czemu mi nie powiedział, że ma, stwierdził, że kupił dzisiaj rano xD

Ta strategia którą obrał zuckerberg (robimy prawie to samo co #apple w #wirtualnarzeczywistosc) chyba faktycznie działa

#vr #mr
  • 11
  • 0
Twój za 2 miesiące się będzie kurzyć


@wujek_zla_rada: tyle ze ja tez mam questa, obydwa urządzenia maja zupelnie inne zastosowanie

I na visiona wlasnie wleciał ALVR ktory pozwala podpiąć pod steamVR, zaraz podpinam pod kierownice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No za dużego wyboru to tam nie masz w tym steam vr. Większość gier potrzebuje kontrolerów, więc potrzebujesz jeszcze dokupić stacje bazowe i kontrolery jeśli chcesz grać na avp jak na q3 który ma to out of box ;)
@Rabusek: gesty są do dupy, nic nie zastąpi kontrolerów i fizycznych przycisków, gałek i analogowych triggerow. No masz duzo sprzętu wiec jestes w tej uprzywilejowane sytuacji ze się możesz bawić, miłej zabawy.
Nikt nie twierdzi że gorszy, Inny;) akurat mocno kibicowałem apple z vision pro ale nie pyklo tak jak się spodziewałem że pyknie, często to co apple wypusci staje się pewnym standardem w mainstreamie jak tablety, odtwarzacze mp3 czy smartphone.