Aktywne Wpisy
Trzesidzida +26
Kadet20 +569
Mazurek o 8:00 rano w RMF płakał właśnie że od czasu gdy mediami rządzi obecną koalicja rządząca, to skończył się plularizm w mediach, nikt nie chce oglądać ich telewizji bo oglądalność spadła o 1/3 xD Ogólnie ton rozmowy wskazywał że jest źle, wręcz tragicznie z mediami a to co się działo przez ostatnie 8 lat to w sumie nic złego, bo teraz jest gorzej xD
I niech mi ktoś jeszcze powie że
I niech mi ktoś jeszcze powie że
Jeśli chcesz być wołany do kolejnych terminarzy zaplusuj ten wpis:
https://wykop.pl/wpis/72994801/jesli-chcesz-byc-wolany-do-kolejnych-codziennych-t
Dobrej niedzieli
///Piłka nożna///
II liga
12:00 - Hutnik Kraków - Stal Stalowa Wola, sport.tvp.pl
19:10 - Polonia Bytom - Wisła Puławy, sport.tvp.pl
Mecz towarzyski
15:00 - Cypr U18 - Polska U18
///Tenis///
ATP 1000 MIami
16:00 - 23:00 - Polsat Sport Extra
23:00 - 04:00 - Polsat Sport
WTA 1000 Miami
17:00 - 00:30 - CANAL+ Sport
///Siatkówka///
PlusLiga
14:45 - Bogdanka Luk Lublin - AZS Olsztyn, Polsat Sport
17:30 - Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel, Polsat Sport
20:30 - Aluron CMC Warta - Skra Bełchatów, Polsat Sport
///Piłka ręczna///
Orlen Superliga
15:00 - Chrobry Głogów - Gwardia Opole, Polsat Sport News
16:00 - Wybrzeże Gdańsk - Ostrów Wielkopolski
18:00 - Górnik Zabrze - Piotrkowianin
///Koszykówka///
Orlen Basket Liga
15:30 - Zastal Zielona Góra - Start Lublin, Polsat Sport News
17:30 - Czarni Słupsk - King Szczecin, Polsat Sport Extra
Hiszpania
13:00 - Tenerife - Gran Canaria, CANAL+ Sport 5
USA, NBA
20:00 - Detroit Pistons - New Orleans Pelicans
20:30 - Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers, CANAL+ Sport 2
23:00 - Miami Heat - Cleveland Cavaliers, CANAL+ Sport 2
00:00 - Milwaukee Bucks - Oklahoma City Thunder
00:00 - Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors
03:00 - Los Angeles Lakers - Indiana Pacers
///Rugby///
12:50 - Ekstraliga: Budo Aleksandrów Łódzki - Orkan Sochaczew, sport.tvp.pl
///Hokej na lodzie///
Tauron Hokej Liga, półfinały
18:00 - GKS Katowice - JKH GKS
18:00 - Unia Oświęcim - GKS Tychy
USA, NHL, Viaplay
17:30 - Washington Capitals - Winnipeg Jets
19:00 - Colorado Avalanche - Pittsburgh Penguins
22:00 - New York Islanders - New Jersey Devils
23:00 - Carolina Hurricanes - Toronto Maple Leafs
23:00 - Ottawa Senators - Edmonton Oilers
23:00 - Philadelphia Flyers - Florida Panthers
01:00 - Arizona Coyotes - Dallas Stars
01:30 - Anaheim Ducks - Tampa Bay Lightning
02:00 - Calgary Flames - Buffalo Sabres
02:00 - Seattle Kraken - Montreal Canadiens
///Narciarstwo dowolne///
11:00 - Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie - slopestyle, Polsat Sport News
13:00 - Zawody Pucharu Świata w Silvaplanie - slopestyle, Polsat Sport News
///Narciarstwo alpejskie///
11:15 - Zawody Pucharu Świata w Saalbach - zjazd mężczyzn, Eurosport 2
///Curling kobiet///
21:00 - Mistrzostwa świata - Kanada 2024 - mecz finałowy, Eurosport 1
///Skoki narciarskie///
09:30 - Zawody Pucharu Świata w Planicy, Eurosport 1, TVN
///Siatkówka plażowa///
18:00 - 22:30 - Turniej Beach Pro Tour Challenge w Recife, Polsat Sport Fight
///Kolarstwo///
12:25 - Wyścig dookoła Katalonii - 7. etap, Eurosport 2
14:15 - Wyścig Gandawa-Wevelgem, Eurosport 2
16:45 - Wyścig Gandawa-Wevelgem kobiet, Eurosport 2
///Tenis stołowy///
09:55 - Mistrzostwa Polski - finały, TVP Sport
///Żużel///
14:15 - Kryterium Asów - Bydgoszcz 2024, TVP Sport
///Snooker///
07:30 - Turniej World Open w Yushanie - mecz finałowy, Eurosport 2
12:30 - Turniej World Open w Yushanie - mecz finałowy, Eurosport 1
#mecz
Treść została ukryta...
15:00 Wyścigi motocyklowe: MotoGP, Grand Prix Portugalii: Wyścig