Wpis z mikrobloga

Mircy z Poznania, od kwietnia będę miał multisporta, docelowo zależy mi na siłowni, ale może są jeszcze jakieś inne, fajne aktywności do obadania? Ktoś coś poleci? Szkoda, że malta idzie do rozbiórki, bo squash tam był
#multisport #poznan
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
mam multisport plusa, jest w ogóle coś takiego w tym jak wizyta u fizjoterapeuty? bo nie mogę nic znaleźć na ten temat na stronce
  • Odpowiedz
@smway: sciagni sobie apke i zobacz.
Ogólnie to już się pogorszyła oferta, bo tak: na termach maltańskich czy Tarnowskich wejdziesz tylko raz dziennie. Kiedyś można było odbijać i siedzieć cały dzień.
Do squasha, badmintona, ścianek wspinaczkowych, parków linowych, jumpareny itd. musisz dopłacić.
Kręgle, strzelnica i pewnie jeszcze kilka rzeczy to zniżka 15 zł.
Z takich rzeczy bez limitu i bez dopłaty to chyba tylko siłownia została i jakieś zajęcia fitness.
Sztuki
  • Odpowiedz
  • 0
@AshtarPL: no właśnie widzę, że w niektórych miejscach trzeba dopłacać. ale sama siłka to było dla mni 159zł, a tutaj za 40 więcej mam jeszcze inne pierdoły więc dla mnie i tak spoko. akurat na termy maltańskie mam rzut beretem z buta, ale więcej niż raz dziennie to nie wiem po co miałbym chodzić, chyba na prysznic żeby w chacie nie marnować wody xd
  • Odpowiedz