Wpis z mikrobloga

Już mam dość.

Kiedyś same wdzięczności, jak tu fajnie, ze zabka, ze blik, ze paczkomat, ze darmo laptop, autostrady, komunikacja czysta i na czas..

A Od tygodnia, dwóch, na grupkach ukraińskich uchodźców przebywających w Polsce, wzrastają podśmieujki na polakow. Nawet nie na samych rolnikow, i ich traktory, ale ze beznadziejny system przeciwrakietowy, smieszna wladza ze wzywa ambasadora rosji. A to krytyka opieki lekarskiej, polskie jedzenie nie smaczne, szkoly nietolerancyjne ze niby jest w nich mobing. Ze nie starcza do pierwszego..

Ps. A tego ze zdjęcia to na front. Bo mu chyba za dobrze że aż się mu tutaj nudzi..

#ukraina #wojna #rosja
Pokojowa - Już mam dość. 

Kiedyś same wdzięczności, jak tu fajnie, ze zabka, ze blik...

źródło: temp_file4766655507321553006

Pobierz
  • 35
Od tygodnia, dwóch, na grupkach ukraińskich uchodźców przebywających w Polsce, wzrastają podśmieujki na polakow


@Pokojowa: są od dawna, ruskie trolle próbujące skłócić nas ze sobą. Powtarzając to albo jesteś jednym z nich, albo pożyteczny idiota. Przecież tą narracją az kłuje w oczy.

  • 0
@marcaj grupa zamknięta. Liczebność nie wzrasta. Tylko ukraińcy z ukraińskim nr tel. Nie ma szans na trolling. Komentarze, i plusy nie klamia. Czuć by bylo ze naszly trolle . raz bylo tak w lipcu 2022 roku. To zabezpieczyli ponownie. Jestem Polakiem będący tam jako kret w celu obserwacji nastrojów. I raczej Ty jesteś Trollem. Bo krzywdzisz i umniejszasz użytkownika swym brakiem obiektywizmu.
@Pokojowa: kuźwa wszystkich nas wzajemnie nakręcają. Czy to tak trudno pojąć że kraj o nazwie Polska nie chce zboża z Ukrainy tak samo jak z Libanu, Wietnamu, Belize itd.Nigdy nie było sprowadzane z logicznych powodów znanych w całej UE i nie chodzi o zanieczyszczenia xd Z tego samego powodu "bronimy się" przed tanimi chińskimi samochodami
krytyka opieki lekarskiej


@Pokojowa: jak mnie te ukry w szpitalach #!$%@?ą, myślą że jak przyszli do szpitala to będą traktowani jak bogowie gdzie zwykli ludzie czekają na planowe zabiegi operacyjne po 2-3 lata w kolejce z NFZ.
ze beznadziejny system przeciwrakietowy, smieszna wladza ze wzywa ambasadora rosji. A to krytyka opieki lekarskiej, polskie jedzenie nie smaczne, szkoly nietolerancyjne ze niby jest w nich mobing. Ze nie starcza do pierwszego..


@Pokojowa: A coś się nie zgadza? xD
  • 0
@hevelx Sporo. Pierwszy lepszy przykład dotyczący pierwszego punktu, ze nie zestrzeliliśmy rakiety to chocby powodów jest wiele. Odłamki rakiety robią większe spustoszenie. Ujawnienie pozycji systemu przeciwrakietowego. Rakieta była pod obsewacją, i nie kierowała się na obiekt krytyczny. I tym podobne... Itd. itp.
  • 0
@xiv7 Jak czytam że chcą unię polsko bialorusko rosyjską to zbiera mnie na smiech. Bo nawet gimnazjalista widzi co się dzieje w rosji i na bialorusi. A tu kandydatka konfederacji z takimi poglądami startuje do jakiegoś sejmiku. Przynajmniej się nie ukrywają z poglądami. Więc takiej kandydatki nikt normalny nie wybierze.
  • 0
@hevelx Jak prowokują to powinni ukraincy ich zglosić. Tak jak polak polaka za złe traktowanie. A tak w ogóle to Ukraincy nie są świętoszkami. Więc jakiś polak ma prawo mieć do konkretnego ukraińca pretensje i go nieznosić. Dlatego slowo "przyglup" móglbyś sobie darować. Bo pewnie sam bywasz nienajmądrzejszy.