Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wygląda rynek pracy w Kanadzie jeśli chodzi o budowlankę? Język znam na poziomie C2, byłem kiedyś i bardzo mi się podobało. Z tego co czytałem to IEC -> MPNP -> PR najprostsza droga w moim przypadku, jestem jeszcze przed 30 i bez dzieci. Do zamieszkania celowałbym w przyszłości w Saskatoon/Regina po otrzymaniu PR. Tak, byłem i wiem jak tam jest - podoba mi się. Mam w Polsce działkę i troche oszczędności które mi zupełnie wystarczą na start. Nie jest mi źle w Polsce, nie jest jakoś super ale nie chce ryzykować w przyszłości zostania mięsem armatnim bo kupię tu dom i założę rodzinę i będę uwiązany..
#kanada #emigracja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
@mirko_anonim Wszystko zależy od prowincji, w południowo-zachodniej BC pracy jest tyle, że mój znajomy kontraktor bierze ludzi z Meksyku i możesz pracować cały rok. W SK, ze względu na pogodę, praca jest sezonowa, kolega jeździ w firmie produkującej szkielety dachowe. Przez zeszłe dwa tygodnie pracował trzy dni, resztę "wyrównuje" EI, ale to ledwie starcza na życie, na szczęście nie musi płacić czynszu czy pożyczki za dom. Rozumiem że na prerii pasują Ci