Wpis z mikrobloga

probuje polubić te hamerykanskie sporty pokroju bejsbola albo futbol, ale to jest tak cholernie nudne ze nie mogę się przemóc. Jak jeden tak i drugi to drapanie się po jajach do kamery, przebitki na trenerów i typowi obywatele usa z piwem i hamburgerem w ręku. Bejsbol mnie sam w sobie mało interesuje, ale już futbol sam w sobie ma ciekawe założenie, poza tym jest brutalny więc tym lepiej, no ale akcja trwa całe 4 sekundy. Zresztą na 3 godziny meczu przypada średnio 10 min faktycznej gry. Wiem odkryłem amerykę ale musiałem się podzielić przemyśleniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sport #footballamerykanski #baseball #usa
  • 7
@TadzioNorek kazdy ma swoj gust. Ja np nie lubie ogladac pilki noznej a mam znajonych ktorzy ogladaja kazdy mecz (pewnie gdyby zsumowac wszystkie mecze ktore obejrzeli to bylyby miesiace z zycia wyciete)
@TadzioNorek: Oba sporty są dość ciekawe i nie bez przyczyny są bardzo popularne w USA, jednak rzeczywiście dla Europejczyka próg wejścia jest dość wysoki. Najlepiej by było obejrzeć dobry mecz (nawet powtórkę) i najlepiej oglądać z kimś zajawionym kto będzie dopowiadał jakieś ciekawe zasady czy ciekawostki.

Baseball może wydawać się nudny przez tempo gry, ale w dobrym meczu nadchodzi taki moment, że każdy narzut to niesamowita nerwówka, bo w przeciwieństwie do