Wpis z mikrobloga

  • 0
Danbooru albo gelbooru i wpisać yozuna_niu, ale tam nie ma filtra na NSFW, jak komuś zależy by widzieć tylko SFW to safebooru, ale tam arty pojawiają się z opóźnieniem względem dwóch pierwszych (bo one są źródłem dla safebooru). Za to źródłem dla danbooru i gelbooru jest głównie twitter i pixiv. Na pixiv trzeba szukać po japońsku, tam jest najczęściej najlepsza jakość, ale autorzy artów różnie wrzucają - często najpierw twitter, później
  • Odpowiedz
  • 0
@NowyStaryMirek: typy ubioru najlepiej sobie wybierać właśnie na danbooru i gelbooru. Można łączyć tagi. Tutaj z tego co widzę chodzi o tag "black_thighhighs". Ale ja bym tak sztywno do tych ubiorowych tagów nie podchodził, bo czy się jakiś znajdzie czy nie to widzi mi się wrzucającego.
  • Odpowiedz
  • 0
@NowyStaryMirek: vTuberzy często tworzą cały lore swojej postaci. Tu jej strona na vTubowym Wiki:
https://virtualyoutuber.fandom.com/wiki/Yozuna_Niu

A czy się trzymają tego lore czy nie i jakie mają do tego podejście, to już kwestia indywidualna. Są tacy co mają luźne, są tacy co są mocno strict, niektórzy mocno oddzielają siebie IRL od siebie jako vTubera (na ile to jest faktyczne oddzielenie to też kwestia dyskusyjna, psychologowie mieliby tu masę roboty), niektórzy to bardziej
  • Odpowiedz
@tamagotchi rzeka ale jednocześnie bardzo ciekawy. Wszystko prowadzi do wyidealizowanego życia poza swoim życiem.

BTW napisałeś że stał się popularny body tracking, masz na myśli te czujniki na ciele które przenoszą ruchy do programu? Jak to użyć i gdzie kupić?
  • Odpowiedz
  • 0
@NowyStaryMirek: tak. Podobny, o ile nie ten sam, który jest używany do tworzenia gier wideo. Nie orientowałem się jak się go używa i gdzie go kupić. Takie informacje pewnie otrzymasz jak popytasz np. na polskim Discordzie o vTuberach - vtuber.pl.
  • Odpowiedz