Wpis z mikrobloga

#fut hejo, całkiem solidny skład mi się zebrał, ale jestem trochę w kropce jeżeli chodzi o ustawienie KOGO DAĆ do wyjściowej 11, wpadł mi dziś ramires i foden urodzinowy i za cholerę nie wiem kto powinien wchodzić z ławy... cały czas gram też klasycznym 4-2-2, może jest coś lepszego na tę ekipę? budżet 0, bo już nie ma sensu trzymać coinsów - kupuje paczki jak tylko zarobię
starydziad - #fut hejo, całkiem solidny skład mi się zebrał, ale jestem trochę w krop...

źródło: squad

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@starydziad: Panie daj Pan spokój. Już prawie kwiecień i koniec gry na zakręcie. Co za różnica jakim ustawieniem i kim będziesz grał. U mnie Maldini Carlos Alberto Henry i Cech wylecieli ze składu bo wolę sobie pograć KiwioremDudkiem Frankowskim i Smolarkiem
  • Odpowiedz
  • 0
@Psychol7: w sumie też racja, chociaż ja zawsze pykam do samego końca edycji, dwójka dzieci w domu "pozwala" mi tylko na fifkę, w nic innego nie mam czasu grać, dla mnie zawsze fifa była tylko dla relaksu : )
  • Odpowiedz
@starydziad: nic na razie nie zmieniaj, ja bym np postawił na jednego śp który jest typowym śpd bo lubie tak grać jak jeden pomocnik zostaje z tyłu i do tego jest silny i wysoki i miare szybko no ale to kwestia preferencji, ogólnie fajny skład
  • Odpowiedz