Wpis z mikrobloga

mogą równie dobrze być to fejkowe konta ruskich troli,


@Quassar: mogą ale nie muszą, sympatia do Polaków mocno spadła na Ukrainie bo żaden rząd nie potrafił zapanować nad proputinowskimi prowokatorami oraz protestami rolników.
Polakom zresztą też korba odbiła o 180 stopni, ze skrajnej miłości do Ukraińców do hejtu w ich stronę xD
I tak samo jak na ukraińskich jak i polskich social mediach dochodzi do incydentów kałowych xD
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Nie to na pewno nie ruscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NaczelnyWoody: #!$%@? smuty dopiero co ktoś wkleił tydzień czy dwa temu sondaż to prawie 90% ukraińców ma dobre zdanie o polakach. Tylko takie konfederuskie sebixy jak ty po jednej i po drugiej stronie się brandzlują do ruskich fejków jak to niedługo widlarze z lachami będą mieli wojnę bo jakaś imba na granicy ze zbożem xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: tyle że to my im pomagaliśmy a nie oni nam i jeszcze robią syf tak że sami sobie winni ale to nie znaczy że każda akcja to odrazu wina ukrainców, ruskie trole przez to mają niezłe używanie z powodzeniem.

A to że ukry są mentalnie zbliżone do ruskiej, jedynie polityka ich poróżniła wewnętrznie oba kraje to mentalnie od siebie niczym nie różnią.
Co sprawia że modelowanie narracji i stosunków dyplomatycznych
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: mnie tylko zawsze śmieszy że wystarczy te kilka wpisów na twitterku, żeby naczelna rada wykopkowa stwierdziła że "niewdzięczne ukry już nas nie lubiooo", "patrzcie co ukry piszoooo, z NATO chco nas wykopać".

Normalnie aż jak jutro z rana pójde do kołhozu to dam w mordę każdemu spotkanemu ukraińcowi za to że z NATO chce mnie wyrzucić. #!$%@?, powiem im też że mają wracać do siebie i żadnych rakiet już nie
  • Odpowiedz
tyle że to my im pomagaliśmy a nie oni nam


@Quassar: oddalając zagrożenie ze strony Rosji to nie jest pomoc? xDD
Zdajesz sobie sprawę z tego że dzięki Ukrainie Polska nie jest całkowicie państwem frontowym NATO ze względu na bufor w postaci Ukrainy? Ponadto ukraiński opór doprowadził również do wejścia Szwecji i Finlandii do NATO dzięki czemu jesteśmy bardziej otoczeni sojusznikami, no ale co to jest dla wysropka xD okrągłe Ziobro
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: I po co mam to czytać? Ani to nie zmieni mojego nastawienia do kwestii wojny na Ukrainie ani do Ukraińców których znam. Więc serio, jaki ma sens czytanie tego?
  • Odpowiedz
@leito08: chce wyjść z mojej banki informacyjnej ale dalej nie potrafię znaleźć argumentów za tym aby ukraina w rekach rosjan była w naszym interesie, podziel się.
  • Odpowiedz
@leito08: Nie czytanie jakichś wpisów randomów = zamykanie się w bańce? To tak nie działa. Pod jednym wpisem kilka osób napisze tak, pod innym wpisem inaczej, ostatecznie niczego to nie zmienia.

Przecież nie od dziś wiadomo że niewdzięcznych Ukraińców czy Ukraińców którzy Polaków szczerze nienawidzą znaleźć można bez problemu. Bo to ludzi, a przecież wiemy że ludzie są totalnie różni i niektórzy zachowują się jak zwierzęta, żyją przeszłymi konfliktami czy nie
  • Odpowiedz