Wpis z mikrobloga

@N331: no jak na odcinkowym jest ograniczenie do 120 a debile nawet nei wiedza i jada lewym 80, a jak sie tylko konczy odcinkowy to przyspieszaja do 120-140 to (_ )

I to nie jest jakis wyjatek tylko codziennosc w warszawie, bite x godzin dziennie tak to wyglada
  • Odpowiedz
@N331: komentarz pomine bo to rakcontent, ale wiesz z czego sie bierze jazda na zderzaku? Z tego że jakbyś trzymał sensowny dystans to jaśnie pan król na lewym nigdy w życiu się nie domyśli żeby zjechać, a jak się ktoś mega zbliża z tyłu to nagle przypominają sobie o istnieniu prawego pasa
  • Odpowiedz
Tragedią jest to, że ma 900 plusów...


@saviola7: To nie tragedia tylko obiektywne stwierdzenie racji.

Po prostu masz za niskie IQ, żeby zrozumieć, że ktoś napisał coś mądrego xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@Pietter: nie jeżdżę na zderzaku, trzymam bezpieczny odstęp, a mi zjeżdżają na prawy. A jak nie to spoko, poczekam jak skończy sobie wyprzedzać swoim tempem. Toć nie będę wywierał presji by się wciskał pomiędzy TIRy...
  • Odpowiedz
komentarz pomine bo to rakcontent, ale wiesz z czego sie bierze jazda na zderzaku? Z tego że jakbyś trzymał sensowny dystans to jaśnie pan król na lewym nigdy w życiu się nie domyśli żeby zjechać, a jak się ktoś mega zbliża z tyłu to nagle przypominają sobie o istnieniu prawego pasa


@Pietter: To prawda. Na zderzaku nie ma co jeździć, ale jak się zbliża do auta przed tobą to daje się
  • Odpowiedz
nie jeżdżę na zderzaku, trzymam bezpieczny odstęp, a mi zjeżdżają na prawy. A jak nie to spoko, poczekam jak skończy sobie wyprzedzać swoim tempem.


@N331: jakim tempem? na odcinkowym jezdza calymi dniami cepy 80 przy ograniczeniu 120. I caly sznur za takim debilem sie ciagnie az do konca odcinokwego gdzie cep przyspiesza do 140, nadazasz? o to chodzilo temu kogo cytujesz

powinni prawko zabierac za brak znajomosci ograniczen predkosci albo wielki
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 13
jakim tempem?


@programista15cm: i co im zrobisz? Co jakiś czas robię trasę Łódź Warszawa. Oba pasy zapchane. Jazda lewym poniżej dopuszczalnej. Toć nie można każdemu podjechać pod zderzak, dać kierunkowskaz w lewo, zaświecić długimi by wszyscy zjechało na prawy dając zieloną linie przejazdu do Wawy, bo chcę, domagam się jechać szybciej... Droga jest dla wszystkich, trzeba współpracować. Dobro wraca, a jak nie, niech to obciąża psyche dzbana że jest chamem.
  • Odpowiedz
@saviola7: To nie tragedia tylko obiektywne stwierdzenie racji.


Po prostu masz za niskie IQ, żeby zrozumieć, że ktoś napisał coś mądrego xD


@cwlmod: Nigdzie nie napisałem, że nie przyznaję mu racji. Co więcej, nawet zgadzam się z tym gościem, choć jego wpis nijak ma się jego wpis do "pierwszeństwa".

Ale mogę się mylić, "mam za niskie IQ". ;)
  • Odpowiedz
Dzisiaj wrzucę filmik jak wyprzedzam z dużą prędkością dzbanów na odcinkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: o tak! Dawaj Karol kolejne dowody na twój brak myślenia na drodze. Chętnie popatrzymy amebo drogowa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Do ciebie naprawdę nie dociera jakie zagrożenie na drodze stwarzasz? Jak można być takim nieświadomym durniem? XD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Dzisiaj wrzucę filmik jak wyprzedzam z dużą prędkością dzbanów na odcinkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: to jest dobre, dzban zatrzyma się na hotdoga, więc ma nadmiar czasu i może #!$%@?ć gdy inni sztywno trzymają się limitu.... Albo gdy ma zjazd bez bramki liczacej czas... I też wtedy kiedy wjechał bez czasu wjazdu...
  • Odpowiedz
Nigdzie nie napisałem, że nie przyznaję mu racji. Co więcej, nawet zgadzam się z tym gościem, choć jego wpis nijak ma się jego wpis do "pierwszeństwa".


@saviola7: Skoro przyznajesz mu rację to dlaczego dziwisz się, że go plusują?
  • Odpowiedz
to jest dobre, dzban zatrzyma się na hotdoga, więc ma nadmiar czasu i może #!$%@?ć gdy inni sztywno trzymają się limitu.... Albo gdy ma zjazd bez bramki liczacej czas... I też wtedy kiedy wjechał bez czasu wjazdu...


@N331: Hehe pięknie pokazałeś jak nie masz zielonego pojecia o jeździe samochodem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
  • Odpowiedz
A jak nie to spoko, poczekam jak skończy sobie wyprzedzać swoim tempem


@N331: ale wlasnie chodzi o to ze czesto gesto nikogo nie wyprzedza. Po prostu jedzie bo tak lubi. Mało to razy się widzi jak ktoś z rozbiegowego pasa jeszcze się porządnie nie rozbuja a już leci na lewy? xd Ja potrafie na 3 sekundy zjechać na prawy jeśli widzę, że ktoś się porusza szybciej ode mnie i nawet tempomatu
  • Odpowiedz