Wpis z mikrobloga

Mnie osobiście brzydzi już samo wchodzenie do lumpeksu. Czułbym się jakbym grzebał w czyjejś szafie. Trzeba się nie szanować żeby nosić używane chvj wie przez kogo ciuchy. Przepocone koszulki czy wypierdziane spodnie noszone wcześniej przez jakiegoś szuszfola to "rarytas" bo tanio? Nadgryzionego kebaba czy "kilka razy użytą" szczoteczkę do zębów też kupicie "bo taniej"?
@fizzly: Kup sobie selvedge denim z uniqlo on chyba 50Euro kosztuje i dobierz koszulke białą z supimy to wejdzie ci rabat na pierwsze zakupy. Poprostu nie kupuj w HM / Zara / LPP. Jeszcze z czeskiej firmy adler jakiś najwyższy tier koszulek Supima z elastanem jest spoko ale no 50-60zł kosztuje. Ogólnie bawełna egipska też spoko, polecam patrzeć na materiały, a nie na markę. Materiał => Krój => Cena. W tej
@panienka_seledynowa: ja tez z Zary zrezygnowalam bo odlecieli kompletnie, swetry po 70 euro 100% nylon gdzie za tyle mozna kupic welne albo mix merynosa z kaszmirem. Duzo marek ktore uchodzily za takie z ''lepszym skladem'' tez zaczyna dorzucac poliester do naturalnych tkanin, a cena zostaje ta sama
@Hatt0riHanz0: Płać podatki, grzecznie i #!$%@?, państwo chce nowe podatki od ciebie, i nie mów innym jak mają żyć. Nie stać cię na większość ciuchów które kupuje jako vintage, więc skończ pierdzielić. Bo już widzę jak dajesz 5k za płaszcz z italii.
@barber-barberski Chcesz zdjęcie? Samych sneakersów kupiłem ostatnio (w ciągu ok. 6 miesięcy) za ponad 20,000 euro. Płaszcze mam akurat 3, każdy w innym kolorze. Wybieram markowe ubrania bo mnie stać i nie muszę nosić używanych. Jeśli kogoś nie stać, powinien wybierać tańsze marki ale nie nosić znoszonych lumpów które ktoś do kontenera #!$%@?ł. Bezdomny jesteś?
@sonklabart: jak zobaczyłem cenę nowej koszulki reprezentacji Polski w piłce nożnej to zamarłem. Koszulka "autenthic" meczowa za 700 zł, a wygląda jak z te targowe z bazaru co się za dzieciaka kupowało za 20 zł. Oczywiście ludzie kupują i nakręcają byznes.
@Hatt0riHanz0: Dobra japa tam trollu. Ciągaj fleta snickersa to sobie możesz na kiblu postawić. Bo nie wiem chwalisz się czy żalisz? Bo jak używasz słowa sneakers to albo jesteś z gimnazjum albo kupujesz gówno. Na takich jak ty robi się kasę dawaj się golić dalej frajerze współczuje rodzicom.
@sonklabart: Tak, dlatego od dawna kupuję na wyprzedażach.
Lipeic-sierpień i po świętach bożego narodzenia.
Ja z Żoną robimy tak od wielu lat, to samo dla dzieciaków. Ubrania z wyprzedarzy ze smyka czy nawet cocodrillo (dużo lepsza jakość) tańsze niż w normalnej cenie w sinsayu.
Nie musimy kupować używanych ubrań.

Przykłady kurtka zimowa męska w 4F kupiłem ją za 300 zł, bardzo dobra membrana przez co super przepuszcza powietrze ale i jest
@barber-barberski No i witamy na #czarnolisto. Mam pewnie dwa razy tyle lat co ty, rodziców zdążyłem pochować. Zarabiam to wydaję, gówno ci do tego. Nie sadź się że z minimalnej na nic ci nie wystarcza tylko się bierz za siebie inaczej do końca życia będziesz nosić to co wywalam do kontenera. Nie pozdrawiam.