Wpis z mikrobloga

@marjan1234: kurde zawsze mam takie mylne wrazenie, ze w wykopy, internety i generalnie takie chore jazdy to bawi sie gowniarstwo max 25-30 lat a pozniej sie okazuje, ze to qurwa jakies stare 40 letnie capy. Tak samo bylo z tym adamem xl. Tez myslalem, ze to jakis mlody #!$%@? w wieku Olgierdano a pozniej okazalo sie, ze typ mial okolo 60 lat xD
  • Odpowiedz
@AntyLateksowy: myślałem, że to będzie typ ze sporą nadwagą i obłędem w oczach. A tu z wyglądu nawet taki poczciwy chłopina. Taki dobry kolega z pracy, co poratuje szlugiem, zastąpi jak trzeba wziąć wolne, a i na piwo czasem w piątek da się namówić. Gryzie mi się ten jego wygląd z tym co robi.
  • Odpowiedz
kurde zawsze mam takie mylne wrazenie, ze w wykopy, internety i generalnie takie chore jazdy to bawi sie gowniarstwo max 25-30 lat a pozniej sie okazuje, ze to qurwa jakies stare 40 letnie capy.


@JulianGangol: myślę, że szkolna nie jest miarodajnym przykładem. Prosiakowicz to humanoid znany wielu pokoleniom internautów i wcale mnie nie dziwi, że w uniwersum wsiąkły osoby grubo po 40-ce.
  • Odpowiedz