Wpis z mikrobloga

  • 0
@Samaeel no ogólnie nienaturalna gra, sztuczne podania bez biegu, później nagle obrót o 180 stopni i biegnie na bramkę xDale dobiega do bramki i wybiega tuż przy linii xD
  • Odpowiedz
@SaandMann: Ha! Mam dokładnie to samo w piątej lidze (tia, i czwarta za pasem w związku z ilością tych botów) i to jest kolejny motyw odrzucający od tej nieszczęsnej gry.
  • Odpowiedz
@ef4L: @SaandMann Noo świadczy to tylko o tym jak ta gra jest martwa, jeszcze nie udało mi się w takim razie trafić na bota xd Czasami losuje mi strasznie słabego gracza gdzie zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem bot ale aż takich fikołków to nie widziałem xD.
  • Odpowiedz
@Samaeel: Ja często poznaję te boty już po składzie-dziwnym trafem większość z nich ma zgranie na poziomie około 22 i parę rzadkich, złotych kart w pierwszej jedenastce.
  • Odpowiedz
@ef4L: no faktycznie można przewidzieć, ogólnie w tej edycji od lutego czuje się jakby był jakiś czerwiec/lipiec, 80 % kart z poprzednich eventów chodzą po quciksell, składy powypychane ikonami, brak jakich kol wiek perspektyw na powstanie z tego mułu.
  • Odpowiedz
@ef4L: Nie xD gram ogólnie dla zabicia czasu i trochę aby znowu poczuć się jak ten dzieciak po całym szarym dniu, ale funu mi to nie przynosi tak ubiegła edycja. Kiedyś nawet SBC były łamigłówkami a teraz tylko przepały na paczki, w tej edycji ani razu nie zrobiłem sbc ważne mecze bo nie było takie potrzeby, w starych edycjach czekało się tydzień aż dadzą a tu po prostu nie ma po
  • Odpowiedz