Wpis z mikrobloga

Jakie macie zdanie o uturbionych silnikach Hyundaia? Szukam benzynowego i20, lub i30 z wolnossakiem, ale wszędzie albo 1.2 84 kuce, albo ceny i30 są z kosmosu. Mowa o rocznikach 2018 wzwyż. Chciałbym kupić auto najlepiej z polskiej dystrybucji i przynajmniej z kilkoma miesiacami gwarancji producenta, ale bardzo rzadko widuję coś bez turbo. A moze coś innego z segmentu B lub C, w budżecie do 65 tysięcy i wieku do 5 lat, co wytrzyma chociaż te 250.000 i będzie miało przynajmniej 100 kucy? Wiem, że to najgorszy moment na kupno auta, ale nie mam wyjścia. #motoryzacja #hyundai #kia #kupujeauto
  • 6
  • Odpowiedz
@karakanjaroslaw: koniecznie musi byc takie nowe?

chodzi mi oto, ze chinczyki moga spowodowac troche zmniejszenie cen aut, a wydawanie dosc sporo siana na i30, nawet jesli calkiem nowe mija sie z celem,

nie moze byc np clio albo jakis pezo do 25k? kupisz za tyle, 5 wlozysz, pojezdzisz 250k, i zostanie ci 30k
  • Odpowiedz
nie moze byc np clio albo jakis pezo do 25k? kupisz za tyle, 5 wlozysz, pojezdzisz 250k, i zostanie ci 30k


@jmuhha: no właśnie przez ostatnich 8 lat ładowałem hajsy w #!$%@? Jazza, który mimo tego ładowania hajsu i dbania postanowił zacząć brać olej w absurdalnych ilościach (wcześniej też brał, ale 10x mniej). A dopiero co naprawiłem skrzynię i z musu też wymieniłem sprzęgło xD. Chętnie kupiłbym niezajechane auto 10-15 letnie,
  • Odpowiedz
@karakanjaroslaw aż dziwne że w jazza tyle ladowales,

Fakt na droższym teoretycznie szana wtopy mniejsza, ale... ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i klasa auta, w sensie za segment b 65 tys, duzooo
  • Odpowiedz
@karakanjaroslaw: spokojnie możesz brać silniki t-GDi, to nie holcwagen ani inny francuz ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

A te 1.2 są dla ludzi, którzy i tak nie mają w życiu co robić.
  • Odpowiedz