Wpis z mikrobloga

Moja mama wczoraj przyłapała swojego pracownika na kradzieży baterii, okazało się, do czego się przyznał finalnie, że kradnie opakowanie dziennie i sprzedaje za 50 zł na allegro xD. To już trzeba być serio ograniczonym, żeby baterie kraść. #pracbaza #gownowpis #kradziez
  • 14
  • Odpowiedz
To już trzeba być serio ograniczonym, żeby baterie kraść.


@JavierDaY: ha tfu na złodziei ale 50zł dziennie to ponad 18 000 zł rocznie.

Debil że kradł, jeszcze większy że się przyznał do kolejnych rzeczy, ale trzeba przyznać że biznesplan nie był taki zły
  • Odpowiedz
  • 0
@EnderWiggin: Ogólnie gardzę złodziejami, ale jakby ktoś kradł jedzenie, bo jest biedny, a rodzice alkoholicy to nie krytykuję takiej postawy, aż tak jak w przypadku zwykłej kradzieży, ale typ zarabia lepiej ode mnie, a nawet na 50 zł się połasi xD
  • Odpowiedz
@JavierDaY Miras, ja wszystko rozumiem. Ale #!$%@?ć z firmy fanta na bezczela, który nigdy nie wróci, gdzie wszyscy o tym wiedzą, ale dowodów nie ma i tylko ja jestem świadkiem, no to trzeba mieć #!$%@? afrykańską mentalność.
  • Odpowiedz
  • 0
@EnderWiggin to niezły ananas xD. Zanim zacząłem prowadzić własną firmę to pracowałem na magazynie lidla w DE i typ kradł skarpetki z logiem lidla, a wiedział że jak go złapią to #!$%@? go z roboty i będzie musiał wrócić do Polski.
  • Odpowiedz