Wpis z mikrobloga

@smialson: we mnie pękło gdy 711 został trenerem reprezentacji. Obejrzałem tylko jeden mecz MŚ i to wyłącznie dlatego, że się z kimś wcześniej ustawiłem. Nie da się kibicować tej reprezentacji, wspierać tych trenerów, czytać pierdzenie/stękanie dziennikarzy.
  • Odpowiedz
  • 6
@Wojt_ASR_: Oglądam mecze reprezentacji od kiedy tylko pamiętam i było się z nimi po nieudanych eliminacjach czy turniejach. Natomiast 20.06.2023 r. nastąpiło coś absolutnie niewytłumaczalnego i od tamtego meczu nie mogę patrzeć pozytywnie na tą kadrę.
  • Odpowiedz
Oglądam mecze reprezentacji od kiedy tylko pamiętam i było się z nimi po nieudanych eliminacjach czy turniejach. Natomiast 20.06.2023 r. nastąpiło coś absolutnie niewytłumaczalnego i od tamtego meczu nie mogę patrzeć pozytywnie na tą kadrę.


@smialson: O panie mam to samo. To chyba efekt totalnego braku profesjonalizmu, lenistwa i tumiwisizmu w tym meczu. Można być słabym i przeciętnym ale walczyć i to jest ok. Ale można być też niezłym, ale olewać
  • Odpowiedz
@smialson: dostawaliśmy już #!$%@? od Łotwy i Estonii, więc lol z tą Mołdawią... Która akurat w tym roku miała życiowa formę, gdy my byliśmy z santosem w wielkiej dupie.
  • Odpowiedz
  • 1
@kcrgs: Tamta Łotwa pojechała na Euro 2004, a ówczesna Estonia była po barażach do Euro 2012, które przegrała z Irlandią.
Nigdy Polska nie przegrała z tak nisko notowanym rywalem, jak Mołdawia.
  • Odpowiedz